Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz feleség lennék ha...

Rossz feleség lennék ha elvárom a páromtól hogy segítsen a házimunkában?

Figyelt kérdés

Nem vagyok feminista, sőt inkább konzervatív, ha megtehetném, már hozzámentem volna a páromhoz feleségül és rég otthon babáznék. De a mai világban ez nem így működik, nekem is dolgoznom kell hogy megéljünk, és amikor dolgozok, a párom pedig otthon van, és arra jövök haza hogy egy fűszálat nem tett keresztbe, az rosszul esik.

Ti hogy vagytok vele? Elvárjátok a segítséget, ha már egyszer nem vagytok eltartva?

Természetesen ha el lennék tartva, csillivilli lenne a lakás és neki csak rendre, nyugalomra és 3fogásos vacsira kéne hazaérnie.



2014. jún. 2. 13:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
66%
majd ha leköltöznek rájönnek, vagy találnak egy balek nőt, aki majd szedegeti utánuk a szaros gatyát.
2014. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Én csak csodálni tudom azokat a nőket akik zokszó nélkül felszedegetik a pasijuk után a szaros gatyát. Kivéve ha annyira buták hogy fel se fogják hogy ki vannak használva..
2014. jún. 2. 14:40
 13/38 anonim ***** válasza:
13%
Sárkánykisasszony
2014. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
64%

Eloszor is: nem, dolgoztok mindketten igy termeszetes hogy otthon is ketten dolgoztok.


Masodszor: ha ez neked termeszetes, neki termeszetes, akkor megis ki a banat szava szamit meg itt?

2014. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
23%

Azért az, hogy a nő vezeti a háztartást és ő végzi el a házimunka nagy részét, nem egyenlő azzal, hogy a férj szaros gatyáját vagy bármijét kell összeszedegetnie a lakásban.

Ha egy férfi nem végez igazán házimunkát, az nem jelenti azt, hogy trehány is.

2014. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
9%
Hanyadszor olvasom "a férfi szaros gatyája" és mi van a "nő szaros bugyijával"???
2014. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a férfi szaros gatyályáról csak az elváltak és az aggsz***ek ábrándoznak!!!
2014. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Azért több trehány férfi van mint trehány nő!! Én rá szoktam szólni hogy szedje fel, nem lakik velünk az anyja hogy még mindig pakoljon utána XD
2014. jún. 2. 15:04
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Így igazságos. Ha mindketten dolgoztok, osszátok meg a házimunkát is.
2014. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
82%

Na látod, nálatok ez a gond! Nálunk senki sem dobál el semmit sem a lakásban. Én szívesen takarítok, mert megbecsülik.

És se a bugyi, se a gatya nem sz_aros :D

A trehány nőkről meg tudnék mesélni, láttam már jó párat :)

2014. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!