Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz feleség lennék ha...

Rossz feleség lennék ha elvárom a páromtól hogy segítsen a házimunkában?

Figyelt kérdés

Nem vagyok feminista, sőt inkább konzervatív, ha megtehetném, már hozzámentem volna a páromhoz feleségül és rég otthon babáznék. De a mai világban ez nem így működik, nekem is dolgoznom kell hogy megéljünk, és amikor dolgozok, a párom pedig otthon van, és arra jövök haza hogy egy fűszálat nem tett keresztbe, az rosszul esik.

Ti hogy vagytok vele? Elvárjátok a segítséget, ha már egyszer nem vagytok eltartva?

Természetesen ha el lennék tartva, csillivilli lenne a lakás és neki csak rendre, nyugalomra és 3fogásos vacsira kéne hazaérnie.



2014. jún. 2. 13:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
6%
Na nehogymar a fefi csinalja, hol eltek ti?!
2014. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
31-es te vagy eddig az első a 31-ből aki máshogy gondolja. Szoval nem igazán hatsz meg.
2014. jún. 2. 18:11
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem kémkedek te mondtad hogy olvassam el s én mondtam neked 3-4 napja hogy regisztráltam.
2014. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
A tobbi 30 no. :D
2014. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
31-es ha te akkora szuperkan vagy, hogy egyáltalán nem vagy hajlandó segíteni a nődnek, remélem mindene megvan és 100%-osan eltartod.
2014. jún. 2. 18:54
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz feleség. Én nem várom el, mert szívesen takarítok, ilyesmi - persze, míg nem szólják le a munkám -, de örülök, ha besegít.

Viszont hamarabb hazaérek - min. 2 órával -, így mire ő megjön, addigra megcsinálom, amit kell. Szerencsére nem őrült nagy a lakás, így heti fél óra alatt kész :)

2014. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem besegít, hanem elosztjuk mert közös a lakás így közös a házimunka is. Sose tűrtem emg magam mellett olyan férfit aki nem így gondolkodik.
2014. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
6 os Nálunk is így van. Inkább fizetek csak csinálja meg. Ezért semmit nem csinálok otthon mivel utálom az otthon a pihenésre van nem robotolásra. Így mivel neki kell a pénz nekem meg sok van ezért így állapodtunk meg. Neki is jó nekem is.
2015. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!