Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves korosztály! Nektek...

16-17 éves korosztály! Nektek mi az amit már, és amit még nem engednek meg a szüleitek? Gondolok itt cigi, alkohol, kimaradás, bulizás, együttalvás baráttal stb. Milyen a viszonyotok anyukátokkal? Szigorú, engedékeny?

Figyelt kérdés
Szeretnék képet kapni a mai 16 évesekről.Tényleg ennyire lazán élnek, vagy csak egymásnak lódítanak. Arra is kiváncsi lennék, ezekhez a dolgokhoz szülők mit szólnak, hogy állnak hozzá?
2010. jan. 3. 08:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
régebben fogysztottam alkoholt, nem zavarta őket. azt már abbahagytam, cigizek, azt nem tudják meg is ölnének érte. este 6 után nem mehetek sehova és minimum egy héttel előre kell jeleznem ha menni akarok valahova
2010. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
én dohányzok de megölnének ha tudnák azt tudják hogy bulikban alkoholt fogyasztok nem sizom le magam hogyha mégis pl: szülinapom stb akkor bátyám vigyáz rám vagy a barátom cska velük bulizok mind a 2 en vezetnek és nem isznak... a barátomnál nem aludhatok mééég:S 17 leszek júliusban.. az én szüleim enm régi módiak emg nem is modernek.. kettő között anyum inkább modern apám maradi:) de ők a szüleim és parancsolgatniuk kel nekem!!! az én érdekem :) pusz:(K)
2010. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
kkkk
2010. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!