Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik igazi...

Szerintetek létezik igazi barátság Nő és Férfi között? És ez az állapot fenntartható? Én úgy vettem észre, hogy egy idő után valamelyik fél többet akar.

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 14:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valahol mindenkinek igaza van.. :)
2010. jan. 4. 16:58
 12/14 anonim válasza:

Szerintem lehet, de inkább akkor, ha már volt komolyabb kapcsolata a két félnek egymással. A volt barátom az egyik legjobb barátom amióta nem vagyok belé szerelmes. :)

Sajnos a többi szorosabb fiú-lány barátságom pár hónap alatt tönkrement, éppen azért, mert nem akartam kihaználni a rajongást, és néha már kialakult szerelmet amit nem tudtam viszonozni.

2010. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem haverság tuti hogy van (nekemis sok fiú haverom van), a barátságban viszont nem hiszek!

22/L

2010. jan. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátom egy srác, már 14 éve.

Jóban-rosszban mindig egymás mellett álltunk.

Ha épp összejöttünk valakivel, vagy épp szakítottunk, mindig ott voltunk egymásnak, de mint barátok.


Sosem volt közöttünk más, bár a környezetünk ezt baromira nem tudja elfogadni így (persze nem a párunk), olyan, mintha a bátyám lenne.

Az ember a bátyjától nem akar "többet".


Van ilyen.

Én közben férjhez mentem, ő volt a tanúm.

Nagyon valószínű, hogy ha egyszer megnősül (nem igazán az a fajta, de hátha), akkor neki én leszek az.


Hogy szoktátok írni?

30/L

Vagy 30-nál már 30/N legyen? :-)

2010. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!