Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak a mai...

Miért nem akarnak a mai fiatalok összeházasodni?

Figyelt kérdés
Van aki évek óta együtt él papir nélkül, család is van, de mégis gyakran mondják azt, hogy jól el vannak papír nélkül is. Talán az elkötelezettségtől vagy nem biztosak az érzéseikben, miért jobb így, az én nézetem szerint ez nem az igazi családalapítás. Talán nehéz kimondani a "BOLDOGÍTÓ IGENT"

#boldogitóigen
2014. júl. 2. 10:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi kozod masok dontesehez es foleg arra nem vagy feljogositva, hogy itelkezz masok elete felett.

En nem akarok hazasodni es gyereket sem. Na bumm, ha ezert palcat torsz a fejem felett az a te szegenysegi bizonyitvanyod. Ettol meg tudom szeretni, tisztelni, becsulni a masik felet.

2014. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Azért, mert az élet már nem olyan tüncibünci, mint régen volt, hogy elmentem a kocsmába, bebaxtam, hazamentem, lekevertem párat az asszonynak, aztán megerőszakoltam és ezért én voltam a király és az igazi férfi.


Ma már úgy működik, hogy ha kedden csak 26-szor mondod neki, hogy szereted őt, de előtte hétfőn még 29-szer mondtad, akkor szerinte ez egyértelmű jele annak, hogy már nem is érdekel téged, és különben is nem is szereted és megcsalod és hogy te nem érdemled meg őt, ezért elválik.

2014. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a környezetünkben szinte mindenki hazasodik, bár az unokatesóim közül többen nem.

Tavaly a miénkkel együtt 8 esküvőn voltunk, idén 3 ra vagyunk ivatalosak, mindannyian 25-31 évesek

2014. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán azért, mert míg régen a legtöbb házasság tényleg a sírig tartott, ma már ez számít ritkaságnak. Manapság rengeteg válás történik, és a legtöbb ilyen házasság már akkor halott volt, mikor köttetett. Ez pedig rossz példa, eltántorító.


L/20

2014. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!