Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom, és alig...

Ma van a szülinapom, és alig "birtak" felköszönteni a családtagjaim, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem is tudták h ma van csak most hallgattam szülinapos zenéket h jobban érezzem magam, és most jutot eszébe anyának... Nagyon rosszul esik, úgy érzem elfelejtenek! Pedig most lettem 13... :(
2010. jan. 6. 17:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
engem 14 éves korom óta nem köszöntenek fel ,pedig nem vágytam soha ajándékra.a 18. vhogy eszükbe jutott akkor nagyon sírtam mert nem gondoltam volna hogy eszükbe jut,igaz akkor sem aznap hanem csak másnap.azóta megint elvagyok felejtve.úgy tűnik nekem ez a sorsom.Téged meg Isten éltessen sokáig,füled érjen bokáig!!BOLDOG SZÜLINAPOT!
2010. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, dehogy normális!!! :( Nekem is rosszul esik ha el felejtik pedig én 21 vagyok.Ne csüggedj,próbálj meg a barátokkal lenni,de lehet,hogy majd este lesz a nagy köszöntés!!!:)Idáig meg lettél köszöntve? Nagyon-nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!! :D
2010. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot!

Hát ez elég szégyen, hogy egy 13 éves "gyerek" szülinapját elfelejtik. Egy 60 éves szülinapját elfelejteni megérthető, de ezt. Nálunk úgy szokott lenni, hogy még reggel felköszüntjük az ünneoeltet akkor is, ha későbbre meglepit tervezünk. Nekem a 13. szülinapomon nagyon rosszul esett, hogy apukám 50. születésnapjára anyától és a tesómtól egy méregdrága karórát és könyveket kapott, de nekem nem vettek semmit a másféé hónnapal későbbi szülinapomra. :( Meg tudlak érteni. Remélem, hogy legalább a barátaid és a többi rokonod gondol(t) rád. Az apukámnak is ma van a szülinapja. 51 éves. Még egyszer boldog születésnapot!

2010. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 13/L
2010. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
boldog születésnapot! :)
2010. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot.

Nem normális :( nem tudom miért fordulhatott elő. A családtagjaid szülinapját is elfelejtik?

2010. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

BOLDOG SZÜLCSINAPCSIT!

Nálam is valahogy így telt a 13. szülinapom. Minden órán dolgozatot írtam, kaptam vagy 3db 1-est, mert a fiúk ordibáltak, mindenki kiabált velem, még a szüleim és a "legjobb" barátnőm is. Ezenkívül egész éjszaka bőgtem és még csak annyit sem mondtak, hogy nyikk, pedig mondtam anyumnak, hogy mivel ma van a szülinapom, a kedvenc kajámat csinálja meg (nálunk ez a szokás). Persze nem kaptam kedvenc kaját, egy rohadt boldog szülinapot, ajándékot és még a legjobb barátnőmet is elvesztettem. Azóta én se köszöntöm fel őket. Ők persze fel vannak háborodva, hogy micsoda dolog elfelejteni őket. Remélem neked azért jobban telik a születésnapod. 14/L

2010. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát figyi engem abszolút nem érdekelnek a szülinapok.Most mit ünnepeljünk azon, hogy valaki 1 évvel öregebb lett?Most komolyan!Ne ezen izgasd magan, mondjuk kisebb koromban nekem is rosszul esett volna, de mostmár olyan mindegy.
2010. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát többnyire csak nekem szokták elfelejteni, de még most is csak mama és papa adott ajándékot, bár nem az ajándékot várom hanem a köszöntést! Most mondtam anyának h milyen tortát kérek és aztmondta h talán jövőhéten megkaphatom! Ez már egészen tetszett ez a válasz! És valamelyikőtök apukájának Boldog Szülinapot!
2010. jan. 6. 19:43
 20/21 anonim válasza:
100%

Nagyon Boldog Szülinapot!

Ne aggódj Biztosan nagyon szeretnek a szüleid !Szerintem csak nem voltak tisztába azzal,hogy hanyadika van ma!

2010. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!