Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve, lehetséges ez? Megvonhatja a szabadságot, és lehetséges hogy nem fizeti az ünnepeket? Így is folyamatosan emésztem magam mindenen.

Figyelt kérdés
A párom ma elmondta hogy a főnöke bejelentette,az elképzeléseit. 12órát dolgozik,de 8-al van bejelentve minimál béren igaz többet kap. Most kitalálta hogy lecsökkenti négy órára. Így már esélyünk sincs a hitelre,amibe pár hónapja fogtunk bele/lakás/. Nem fogja fizetni a fizetett ünnepeket,és a párom nem fogja megkapni az 5 nap szabit ami a szülésemkor jár /32hetes vagyok/. Ha valaki szabira akar menni,előtte min 2héttel szólni kell. Nem tudom mi lesz így velem,mert a páromon kívül senki sincs a közelemben a szüleink nagyon messze laknak. Eddig is egyedül jártam minden fele,de már egyre nehezebben bírom.
2010. jan. 7. 21:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, keressen új munkehelyet, és jelentse fel ezt a szemét csaló frátert! És ameddig ilyen szellemű vállalkozók vannak, akiktől kapjuk a munkát (szerencsére én nem, de sosem dolgoznék egy ilyen görénynek sem, inkább éhen döglenék!!), mint itt az egyik hozzászóló is, na addig nem is fog az ország 1-ről a 2-re haladni. Ismerem az ilyet, a férjem főnöke is egy mocsok ilyen téren, de már nem sokáig sanyargat minket. És nekem egy vállalkozó se mesélje el, hogy csak csalással lehet érvényesülni! Mert az, hogy 5 napra elengedjem a szülő felesége mellé, ez csak emberség, semmi más és ti vállalkózók (tisztelet a kevés kivételnek!), mind embertelenek vagytok! És ez úgy nő, ahogy a vagyonotok is!

Neked pedig kitartást és ne idegeskedj, mert a babának sem teszel vele jót! Jó egészséget kívánok!

2010. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó két hozzászólónak köszönöm. Már vártam olyan hozzászólást is hogy ilyen helyzetben minek vállaltunk gyereket. Szeretném ha olyan is válaszolna aki volt hasonló helyzetben,és teljesen maga maradt nem kapott sehonnan segítséget. Hogyan oldotta meg? Próbálunk ketten megoldani mindent,és nem hazaköltözni élősködni anyámon.
2010. jan. 8. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!