Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a párom (férfi)...

Hogy vegyem rá a párom (férfi), hogy egy kicsit háziasabb legyen?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat
2014. júl. 17. 22:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha eddig nem vártad el tőle, akkor miért pont most akarod megváltoztatni? Máskülönben meg vannak a házias férfiak és vannak a nem házias férfiak. Egyik kategóriából nem lehet átteni senkit a másikba csak úgy. Az én férjem se csinál semmilyen házimunkát, ami nekem nem meglepő. Kezdettől fogva nem csinálta, így szoktam meg, nem is igénylek semmilyen segítséget (mondjuk heti egy nap itthon vagyok és akkor csinálok meg mindent). Viszont minden egyéb dolgot megcsinál bármire kérem, a kerti dolgokat magától, és a házimunkán kívűl nem tudok neki olyat mondani amit ne teremtene nekem elő vagy ne csinálná meg. Ez szerintem sokkal fontossabb, mint hogy ki porszívózik vagy mosogat el.
2014. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!