Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Az önbizalomhiány...

Ez normális? Az önbizalomhiányom miatt zavar csak?

Figyelt kérdés

Számotokra elfogadott, ha a párotok a jelenlétetekben kinéz valakit, és azt végig bámulja? Kicsinyes az a nő aki ilyesmin fennakad?

Konkrét eset: Völegényemmel bevásárolunk, velem beszélget, közben nagyon figyelget mellettem egy kis szőke miniszoknyás lányt. Megnézi fentről le, aztán lentről fel, aztán valahogy mindig a lány "seggében" haladtunk a vásárlással, a kasszában pedig beállt mögé, velem nem nagyon foglalkozott, végig bámulta a csajt.

Annyira megalázó volt. Normális hogy igy kinez konrétan vkit magának? Semmi bajom pl azzal ha ránéz valakire, de mikor bámulja, vagy 10edszerre nézi lopva, akkor kiakadok.

Hazaérve megkéreztem hogy ez mégis mi volt, csak annyit mondott, hogy ibolyája sincs miről beszélek. Tényleg lehetséges hogy ez az egész nem volt tudatos, csak vonzotta a csaj a tekintetét?

Amúgy ilyen sosem fordult elő eddig. Most meg úgy érzem magam mint valami teleszart zokni. Túlzásba viszem a féltékenykedést?(Ez inkább megalázó volt.) Hagyjam a fenébe az egészet?


2014. aug. 7. 14:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam hogy mások esetle meghallják, az úgy még megalázóbb lett volna. Igy is nagyon szánakozva néztek a kasszánál...
2014. aug. 7. 15:15
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jutott az eszembe, ahogy a kérdésedet olvastam, hogy lehet, csak most fogod megismerni az igazi énjét. Így hogy biztosnak érez, mivel a vőlegényed, már jobban ki meri mutatni a foga fehérjét. Akkor van gáz, ha teljesen mást mutatott, mint amilyen az igazi valója. Lehet, hogy igazából nem is olyan visszahúzódó, csak neked akart megfelelni. Szerintem próbáld megismerni, mielőtt összekötöd vele az életed. Amúgy én a helyedben otthagytam volna a francba. Bámulja csak a csaj hátsóját, majdcsak észre veszi, ha nem vagy ott.
2014. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!