Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked beleférne a kapsolatodba...

Neked beleférne a kapsolatodba egy ilyen füllentés/hazugság, ki minek tekinti?

Figyelt kérdés
Párom elment egy hétre a haverjaival Németo.-ba nyaralni. Azt mondta, szigorúan fiúbuli lesz, lányok nem lesznek. Majd véletlenül lebukott, a telefonbeszélgetés közben hallottam a női nevetést a háttérben. Rákérdeztem, bevallotta, hogy van pár csaj, de csak régi barátok, akikre fiúkként tekintenek. Nektek ez rosszul esne?

2014. aug. 9. 20:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Tehát simán hülyének néz, te pedig szó nélkül hagyod neki. Én biztos nem hagynám ennyiben a dolgot. Nekem mondta volna, hogy hagyjam a hülyeségeimmel, megmondtam volna neki, hogy jó, többet nem kell hallgatnod a hülyeségeimet és rátettem volna a telefont. Biztos nem beszélnék vele, míg haza nem jön. Akkor adnék egy esélyt, hogy megmagyarázza, de valószínű ezt nem sikerülne...

Ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled! 28N

2014. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Beleférhet, a te döntésed. Az tény, hogy a párod kifelé tekintget a kapcsolatotokból. Amint megtalálja a kiszemeltet, lelép. És azt fogja mondani, te vagy a hibás mert folyton féltékenykedsz. Gyáva ember. Ha nem vagy kapcsolatfüggő, akkor kidobod.
2014. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam idáig tartana a bizalom.Ráadásul marha rosszul esne,hogy én nem lehetek ott,tehát valószínűleg közölném vele a véleményemet,és nem lennék toleráns.Persze ez én vagyok.
2014. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
:-) ha régi barátok lennének a csajok, nem kellett volna hazudni róluk...
2014. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
94%

Én biztos kiba******nám a házból!!

Nem akarta,h ott légy,most meg menti a bőrét,h régi ismerősök...na, ná...persze :(

2014. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
4%

A helyedben magamban keresném a problémát, hogy miért nem merte elmondani.

Ha nem történt semmi, szépen menj oda hozzá és kérd meg, hogy máskor mindig mindent mondjon el és te megígéred, hogy nem hisztizel és bízol benne.

2014. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
En nem igazan ertettem volna hogy miert nem mondta el mert semmi bajom nem lett volna vele. Nem vagy esetleg feltekeny topus es ezert fullentet inkabb hogy ne vesszetek ossze?
2014. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem nyilvánvaló, hogy azok a lányok haverok. Nem akartak barátnőket, akik a fülüket rágják. Én nő vagyok, és utálom, ha a barátnőmmel nem tudok beszélgetni, mert mondat közben lesmárolja a pasija. Szerintem ilyesmiről lehet szó.
2014. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem fér bele.

Egyrészt ha vannak lányokmis, akkor eleve fura hogy nélkülem megy.

Tény hogy nem vagyunk összenőve, de ez így már nem. Erről szól.

Inkább hazudik,mhogy ne legyen "hiszti"?

Vajon mennyi mindenben lódít, ha úgy gondolja az konfliktus lehet a kapcsoatban?

12-es vélemyétét oszom, hgy rád hárít, és nem meri vallalni a tettetiért a felelősséget, és valőszínű kifele néz.

Vagyis nekem az, hogy a haverokkal megyek..aztán csajok is vannak azt jelentené, hogy az egyik csakpjt a legkevésbé nézi fiúnak...

/ van ilyen ismerősöm2 kapcsolata van, az egyik tud a másikról, így csak egyet kell titkolni/


Nálam így összességeben válóok volna

2014. aug. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha ìgy kijelenti egybõl , hogy fiúként tekintenek a lànyokra ,( szòval magyaràzkodik....) akkor dràga! a baràtod meleg.....

Nem hülyeségbõl voltak azok ott...

És azért koptat le ,mert folyamatosan hülyének tud nézni, hisz hagyod.

Az màr rég rossz mondat, hogy : amikor megbànt.....

Ìgy majd gyûjtöd a sok tüskét és valami kis baromsàgon akadsz ki végleg ,ami neked az utolsò csepp, de kìvülrõl majd úgy tûnik, hogy tök hiszis vagy, mert nincs jelentõsége....

2014. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!