Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked beleférne a kapsolatodba...

Neked beleférne a kapsolatodba egy ilyen füllentés/hazugság, ki minek tekinti?

Figyelt kérdés
Párom elment egy hétre a haverjaival Németo.-ba nyaralni. Azt mondta, szigorúan fiúbuli lesz, lányok nem lesznek. Majd véletlenül lebukott, a telefonbeszélgetés közben hallottam a női nevetést a háttérben. Rákérdeztem, bevallotta, hogy van pár csaj, de csak régi barátok, akikre fiúkként tekintenek. Nektek ez rosszul esne?

2014. aug. 9. 20:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem komálom az ilyen füllentéseket. Ha valahol vaj van,ott baj van! Most komolyan...ha semmi jelentősége valaminek,minek kell kamuzni róla? A kérdésem költői.
2014. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én simán elküldtem volna a halálba. Nem azért, mert csajokkal volt (én párom is megy nélkülem fesztiválra, vagy fiúbuliba pl., ahol lányok is vannak), hanem mert hazudott.


Ha az elején közli, hogy megyünk No-ba, elvileg srácbuli, de jön pár csaj is (régi ismerősök), vállat vonok, hogy menjen, érezze jól magát. Bízom benne, hogy nem fog megcsalni.

A sunnyogásért viszont kapna a fejére.

2014. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!