Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy foglalt...

Szerelmes vagyok egy foglalt édesapába? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Várom a percet amikor találkozunk, amikor felhív-vagy fel hívhatom. Nincs közöttünk semmi sajnos, de egyszer még is lefeküdtünk, csókolóztunk, ölelgettük egymást, simogattuk.

Nem haragszunk egymásra-vagy nem zaklatjuk egymást de én úgy érzem akarom őt.

Nagyon szeretem, hogyan felejtsem el őt?? Megfogadtam kerülöm, nem nézem meg a képét, nem hívom fel, nem nézem az üzeneteit........de nem bírom ki. Minden zenéről ő jut eszembe, eszembe jut a pillanat amikor szeretkeztünk.


22/L


ő pedig 32F


2014. aug. 16. 13:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Felejtsd el.
2014. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Felejtsd el, keres másik férfit.
2014. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Szívecském, a nőknél a testi kapcsolat ezzel jár. Ő viszont csak használt téged.
2014. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

gondold magad a felsége helyébe

gusztustalanok vagytok mindketten!

2014. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Tartsd magad annál többre hogy valaki szeretője legyél, mert válni nem fog.
2014. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Jó lenne tudni,hogy akivel él milyen a viszonyuk...és persze a férfi is mit gondol.Ezt meg kell tudnod és ha minden rendben Köztük akkor ne akarj családot rombolni hisz neked se esne jól ha veled történe ugyan az meg.Ha fontos akivel van tovább kell,hogy lépj.
2014. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy megcsalta őt. Ha csak belédszeretett volna, elvált volna, az nem lenne baj, akkor már együtt lehetnétek. Szóval itt elsősorban a megcsalás a baj szerintem. A csaló csaló marad.
2014. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 KlenDie ***** válasza:
45%
NE HALLGASS ZENÉT!
2014. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Azt mondta, és csak azt tudom nektek is mondani, hogy nagyon féltékeny a párja, sehová sem nézhet, állandóan figyeli, felhánytorgatja, ellenőrizgeti stb.

Veszekednek elég sokat, a gyereket a nő nem képes elrakni hogy csak a férjével foglalkozzon. Nem tudom a valóságalapját ő ezt mondta.

2014. aug. 16. 14:10
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Parázna! Pokolra jutsz!


Üdv: Sátán!

2014. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!