Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy foglalt...

Szerelmes vagyok egy foglalt édesapába? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Várom a percet amikor találkozunk, amikor felhív-vagy fel hívhatom. Nincs közöttünk semmi sajnos, de egyszer még is lefeküdtünk, csókolóztunk, ölelgettük egymást, simogattuk.

Nem haragszunk egymásra-vagy nem zaklatjuk egymást de én úgy érzem akarom őt.

Nagyon szeretem, hogyan felejtsem el őt?? Megfogadtam kerülöm, nem nézem meg a képét, nem hívom fel, nem nézem az üzeneteit........de nem bírom ki. Minden zenéről ő jut eszembe, eszembe jut a pillanat amikor szeretkeztünk.


22/L


ő pedig 32F


2014. aug. 16. 13:40
1 2 3
 21/23 Quorra08 válasza:
Mi az életnek feküdtél le vele... ennyire nincs tartásod? Mi van ha a gyerekei megtudják... szörnyű hogy milyen emberek vannak.. meg amúgy 10 évvel idősebb. Ez megvan?
2020. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 H.B.Netta ***** válasza:

Én voltam a helyedben, bár fiatalabb és naiv voltam, igaz ott még nem volt gyermek és “csak” jegyesek voltak. Mindent elhittem, amit mondott. Hogy bemutat majd a barátainak, a családjának és a menyasszonyával szakít. Szóval neki adtam mindenemet, amim volt, mert elhittem, hogy feleségül fog venni….

Hát nem hogy el se vett, de 7 hónap mézesmadzagolás, egy gyors numera után megkérdeztem tőle, hogy mi a baj? Mert olyan feszült volt. Bejelentette, hogy előző nap ő találkozott egy nővel, akivel le is feküdt… 16 éves voltam, egy világ omlott össze bennem, szóval bőgtem, úgy igazán szívből. Tudod mit tett ezután? Összeszorította a szemeit, hogy kisajtoljon vagy 2-3 könnycseppet ő is. Visszagondolva baromira nem érte meg, nem csak azért, mert végig azt hittem bennem van a hiba, hanem azért is mert ott elvesztettem a hitem az igaz szerelemben. Aztán elvette azt a nőt és született két kislányuk, bár egyik sem az exemé… viszont minden évben születésnapomon ír egy üzenetet, hátha újra ráfanyalodnék. Tudod miért nem tiltom? Mert emlékeztet évről-évre, hogy mekkora hiszékeny ökör voltam. Most biztos azt gondolod, óóó te nem járnál így, ő nem ilyen, meg te nem hinnél el neki mindent. Akkor nem ott tartunk, hogy te is ellenőrizgetnéd? :) Ha anyaként visszagondolsz majd erre, szégyellni fogod magadat miatta, hidd csak el nekem, mert én is szégyellem, hogy egyszer valaki szeretője voltam.

2022. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kerdezo miujsag?
2022. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!