Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy foglalt...

Szerelmes vagyok egy foglalt édesapába? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Várom a percet amikor találkozunk, amikor felhív-vagy fel hívhatom. Nincs közöttünk semmi sajnos, de egyszer még is lefeküdtünk, csókolóztunk, ölelgettük egymást, simogattuk.

Nem haragszunk egymásra-vagy nem zaklatjuk egymást de én úgy érzem akarom őt.

Nagyon szeretem, hogyan felejtsem el őt?? Megfogadtam kerülöm, nem nézem meg a képét, nem hívom fel, nem nézem az üzeneteit........de nem bírom ki. Minden zenéről ő jut eszembe, eszembe jut a pillanat amikor szeretkeztünk.


22/L


ő pedig 32F


2014. aug. 16. 13:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

Te tényleg egy olyan példányba vagy szerelmes, aki a szeretőjének panaszolja, hogy a felesége nem tudja hova 'elrakni a gyereket' és ez miatt nincs foglalkozva vele? Tehát sérelmezi, hogy nem ő az első, hanem a gyerek, és azért vagy neki, mert a szükség nagy úr?

Istenem...

2014. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Tök mindegy mit mondd ,állít a férfi . Vedd elő a józan eszed ! Ne csak magadra gondolj . Miért másznál bele ,tenned tönkre egy másik család életét . Ez elve bukó ! Próbálj meg ismerkedni , kapcsolatot kialakítani olyasvalaki vel aki szingli .
2014. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszed, hogy téged nem csalna meg ezek után még ha össze is jönnétek?
2014. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, ha van ideje és energiája veled hetyegni, valószínűleg nem sokat segít be a feleségnek otthon, így talán érthető, ha nincs hova rakni azt a szerencsétlen gyereket.

Csak találgatok, de a "kedves" úriember egész biztosan ferdít neked, elvégre buta liba vagy, ez ennyiből is kiderült.

2014. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Rossz a házasságom, a feleségem elhanyagol, magányos vagyok, törődésre vágyom. Elválni egyelőre nem tudok, a gyerek miatt, de hidd el, nagyon szeretlek, és annyira jó veled."


Tudod, minden házas, gyerekes pasi ugyanezt a szöveget tolja. Furcsa, hogy ezt 22 évesen bekajálod, ennyi idősen már okosabbak szoktak lenni a csajok.

Nem fog elválni (hacsak a felesége ki nem penderíti), mert akkor oda a meleg családi fészek, a vasalt ing, és még anyagilag is padlóra kerül. Néha elő leszel véve a fiókból, meg leszel kamatyolva, talán kapsz 1-2 apróbb ajándékot, nem nagy értékűt, nehogy a feleségnek feltűnjön a hiány, aztán szépen vissza leszel téve a fiókba, és várhatsz, míg a teremtés koronájának újra megtelik a zsakuja. Na, akkor elő leszel véve a fiókból, és a ciklus önmagába záródik, pont, mint egy rosszul megírt C program.

Ilyen élet kell neked 22 évesen?

2014. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kedves kérdező sem éppen egy ma született Bárány ... Amikor megtudta hogy nem független a férfi ,sőt családos (!) rögtön visszavonulót kellett volna fújnia .. Nem belemenni bármilyen viszonyba . Nem baj , majd visszakapja ő is ...
2014. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyet hallok/látok/olvasok, én mindig csak azt remélem, hogy az ilyen nők, ha egyszer családot alapítanak, visszakapják ezt az élettől, és az ő férjük is húszéves kiscsajokat fog döngetni, miközben ők otthon látják el a közös gyereket.
2014. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
y nagyon féltékeny a párja, sehová sem nézhet, állandóan figyeli, felhánytorgatja, ellenőrizgeti stb.
2014. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

" nagyon féltékeny a párja, sehová sem nézhet, állandóan figyeli, felhánytorgatja, ellenőrizgeti stb."

És erre semmi oka. Vagy várjunk csak! Hiszen téged kefél!

Könnyen lehet hogy egyszer már lebukott, és az asszonyka akkor megbocsátott neki.

2014. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"foglalt édesapa" "egyszer lefeküdtünk"


Igazi szeretetre méltó remek ember lehet!

2014. aug. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!