Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti minden évben eltudtok...

Ti minden évben eltudtok jutni nyaralni?

Figyelt kérdés
Mi kb.2 èvente jutunk el. Külföldön mèg nem voltunk igaz itthon is van sok szèpsèg. A gyerekeknek hogy magyaràzzàtok el hogy ti mièrt nem màs meg mièrt Igen?

2014. aug. 17. 07:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
73%

Hát egyelőre úgy tűnik, hogy igen.


Tavaly nem tudtunk, de nem a pénz miatt. Idén Balaton volt 9 napig, jó volt nagyon.

Jövőre tengerpart lesz, az tuti. De amúgy sztem hosszútávon marad a Balcsi, árait tekintve olyan basszus, mint a Horvát tengerpart kb.


Gyerek nincs, és ha lenne, akkor már nem jutna pénzünk nyaralásra.

2014. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
22%
Miért lenne kötelező nyaralni menni? Én nem vágyok rá, mi soha nem mentünk, amikor kisebbek voltak a gyerekek, mert kényelmetlen utazni, kerülgetni hosszú úton az idiótákat, vagy izgulni a repülőn, aztán rohadni a napon, vacak kajákat enni drágán, megcsípetni magunkat medúzával. Sokkal jobban éreztük magunkat otthon. Aztán egyszer-kétszer elmentünk ide-oda, de mikor hazaértem mindig megfogadtam, hogy többet nem megyek sehova. Szerintem otthon is lehet pihenni és nekem abszolút nem hiányzik az az izgalom és káosz ami az utazásokkal jár. A gyerekek meg majd felnőnek és akkor majd mennek ahova akarnak.
2014. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
75%
Engem is vittek gyerekkoromban minden nyáron ,én is igyekszem nyaranta megadni ezt az élményt a lányomnak . Kellenek a közös élmények .. Azokat soha senki nem veszi el tőle ! Mi mindig megyünk valahova ... Nem szeretünk itthon ülni . Az utazás élmény amire jó visszaemlékezni az egész családnak .
2014. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
22%

Három éve nem voltunk, sajnos nem tudjuk kispórolni, örülün hogy minden hónapban kijövünk, de nem nyomorgunk. Ha jól meghúznánk a derékszíjat akkor tudnánk félrerakni nyaralásra.

Most teherbeestem, ha megszületik a baba akkor még kevesebb esély lesz nyaralásra.

2014. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
76%
Igen, minden évben eljutottunk eddig, igaz, amióta gyerekünk van, belföldre járunk, 4-5 napra tudunk elmenni általában plusz még néha belefér 1-1 hosszú hétvége is rokonoknál.
2014. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekkoromban is mentünk minden évben, pénzspórolás miatt úgy, hogy 1 évet külföldre, a 2. évben belföldre - általában határmenti helyekre, és átnéztünk a környező országokba is :)


Mióta a férjemmel élek az első évben nem voltunk sehol pénz miatt (költözés, új bútorok rengetegbe kerültek), azóta természetesen minden évben megyünk külföldre, mert amúgy jól keresünk, meg nyaraláspénzt is kapunk mindketten a munkahelyünkön, csak az első évben ezt is bútorokra költöttük :)

2014. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
87%
Szinte mindig tudunk külföldre jutni, de itthon is sokat utazunk
2014. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
21%
Nem,én idén töltöttem a barátommal egy hétvégét Siófokon,de egyébként öt-hat éve nem voltam sehol.Strandra azért járok,csavarogni,kiruccanni.
2014. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
6%
Örülök, ha a számlákat ki tudom fizetni.
2014. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
14%
Mennyi idősek a gyerekek? Ha már nagyobbak, akkor meg lehet nekik mondani, hogy megvan mindenetek, tessék szépen nektek is a nyaralásra költeni. Például valaki beszál 20.000 ft-tal abból már megvan többnyire a benzinköltség
2014. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!