Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti minden évben eltudtok...

Ti minden évben eltudtok jutni nyaralni?

Figyelt kérdés
Mi kb.2 èvente jutunk el. Külföldön mèg nem voltunk igaz itthon is van sok szèpsèg. A gyerekeknek hogy magyaràzzàtok el hogy ti mièrt nem màs meg mièrt Igen?

2014. aug. 17. 07:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
64%

Még nincs gyerek, de azért válaszolok, hátha segítek.


Én most balcsira foglaltam 4 fős apartmant kettőnknek 5 nap, 6 éjszaka 20.000 Forintéért. Szerintem ez nem pénz érte, ez már 3 hónapja megvan.


gulliver.hu licit oldal nyaralásokra, szállásra, nem kamu, 12.990 Ft 3nap/2 éjszaka két főnek bükfürdőn. szállással együtt. Szerintem érdemes lenne itt is utána nézni, és nagyon sok olyan van, hogy kifizeted, de 1 éven belül kell felhasználni. Szerintem azért ennyi belefér, nem?

2014. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Minimum a Balatonra a nyaralónkba, és van, hogy átruccanunk Bibione-ba, csak 500 km vezetés a Balcsitól.

Ausztria sincs messze.

Akinek nincs sok pénze, az is el tud menni, például kerékpár-túrára, sátorban alvással. Mi is mentünk, nagy élmény!!

2014. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
29%
2014. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
2009 előtt szinte minden évben. Viszont azóta soha és kilátás sincs hogy újra eljutnánk.
2014. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
75%
Mi többször is egy évben. Karácsonykor síelni szoktunk, általában Ausztria vagy Svájc. Húsvétkor hosszúhétvégézni Mo.n szoktuk, Egerszalók, Szilvásvárad, Galyatető, szép az a környék. Nyáron meg tengerpart, leginkább Törökország, Ciprus, Kréta. Mostanában meg már nagyok a lányok, mennek egyedül is. Kisebbik lányom most ment el Hajdúszoboszlóra a barátjával, utána meg ketten mennek még 4 napra Londonba.
2014. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
El tudnék, de inkább nem. Kiköltözésre gyűjtöm a pénzt, teljesen feleslegesnek tartom a saját esetemben, mert gyűlölöm a nyarat, a napot, a meleget, így azért nem fogok fizetni, hogy egy másik szobában poshadjak.
2014. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 hetes nyaralásra nem is, de azért pár napra mindig elmegyünk valamerre, kiszorítjuk az árát. Idén nyáron voltunk a Duna mellett egy hosszú hétvégét, aztán Harkányban egy másikat, de még tervezünk pár nap Keszthelyt is kora ősszel - utóbbinál a szállást rokonoknál oldjuk meg, ők ajánlották fel. Külföldre nem megyünk minden évben, tavaly nem voltunk, idén tavasszal pár napra elmentünk Finnországba - barátokhoz, esküvőre voltunk hivatalosak.

Jövőre jó lenne eljutni a tengerhez, mert évek óta nem jártunk ott - meglátjuk, összejön-e.

2014. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
41%

ja aki nem nyaral evente azt le kell szavazni, akkor mi a raknak kerded meg? :S

vagy az mar rossz ember v mi?

2014. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%
Valamelyik rákos mindenkit lepontoz.
2014. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 Scream85 ***** válasza:
8%

Én idén töltöm a 29-et.

Eddig életemben 2szer voltam nyaralni, azt is azóta, hogy a párommal vagyok 5 éve.

Egy 3 napos wellness hétvégére, és egy 1 hetes Balatoni nyaralásra futotta eddig az 5 évben, azt is úgy, hogy a munkahelyemen kaptam üdülési csekket és Szép-kártyát.


Sajnos a kettőnk keresetéből sem futja rá, hogy 1 év alatt annyit félretegyünk, hogy elmehessünk akár csak a Balatonra is egy kis időre.


De hát Magyarország jobban teljesít bérek tekintetében is, mint tudjuk :D

2014. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!