Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti minden évben eltudtok...

Ti minden évben eltudtok jutni nyaralni?

Figyelt kérdés
Mi kb.2 èvente jutunk el. Külföldön mèg nem voltunk igaz itthon is van sok szèpsèg. A gyerekeknek hogy magyaràzzàtok el hogy ti mièrt nem màs meg mièrt Igen?

2014. aug. 17. 07:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Igen itthon is van sok szépség.

A mindenféle szarral telenyomott Balaton vagy a kanális. :'DD Meg a sok óccsó kaja meg fagyi.


Én majd jövő télen megyek el... háát nem nyaralni.

De úgy terveztem hogy Japánban töltök el két hetet, ott ünneplem a Japán karácsonyt és az Újévet is. Persze japán csajszik társaságában. :DD

2015. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Mi most két napra megyünk nyaralni külföldre, mert erre telik. Néha beiktatunk egy kuponos hétvégét az életünkbe, azzal is beérjük és van a közelben egy jó fürdőtó, munka után esténként néha lemegyünk. Vagy megnézünk egy videót egy régebbi nyaralásunkról, az már majdnem olyan, mintha újra mennénk, sőt kényelmesebb és olcsóbb. :) Szerintem kisgyerekekkel lehet olyat csinálni, hogy kimentek egy közeli tóhoz sátorozni 1-2 napra, neki az ugyanaz, mintha több napra mennétek külföldre. Az élmény a lényeg, és az egy nyársazás is lehet a legközelebbi erdőben.
2015. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!