Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti minden évben eltudtok...

Ti minden évben eltudtok jutni nyaralni?

Figyelt kérdés
Mi kb.2 èvente jutunk el. Külföldön mèg nem voltunk igaz itthon is van sok szèpsèg. A gyerekeknek hogy magyaràzzàtok el hogy ti mièrt nem màs meg mièrt Igen?

2014. aug. 17. 07:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
mi igen
2014. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
95%

Én apummal lakom, ő külföldön dolgozik, tehát az év többségében egyedül vagyok itthon. ( anyummal elváltak és ő külföldön él) Mióta elváltak és külföldön dolgozik azóta megyünk, akár többször is a haverjaival. Tavaly horvátországban voltunk, azelőtt törökországban, télen jordániában, és most nyáron görögben. Általában 8 napra szoktunk menni. Kiskoromban belföldön nyaraltunk sokat, anyummal, apummal, bátyámmal, mindig mentünk a Köröshöz, Holt-Tiszához, Balatonra, de már nem lenne ugyanolyan, csak a régi emlékeket hozná fel. Novemberben tervezzük, hogy Egyiptomba megyünk. Ja, keményen dolgozik apum, évente kb 3x jár haza, nem szórja a pénzt, tehát megérdemli.

17L

2014. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Igen. Belföldre járunk sokfelé (munka miatt konferenciázunk, és visszük a családot is hosszú hétvégékre), és gyerekkoromban is végigjártunk a szüleimmel mindent. Szóval mi külföldet preferáljuk, de csakis az aktív nyaralást (szóval nem a tengerparton fekvést 5 napig, hanem a múzeumozást).:)


27N, 35F

2014. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Az idei éven kìvül mindig mentünk nyaralni, 19 éves korunkig szülõkkel külön , 5 éve együtt a Balatonhoz, idén épìtkezünk azért marad ki, de jövõre külfölddel " pòtoljuk".
2014. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Több napos nyaraláson még sosem voltam, viszont minden évben kiruccanunk egy napra élményfürdőzni.

Amióta van ösztöndíjam, a barátaimmal kempingezek egy hétvégét nyaranta.

Ha lesz rendes munkám, biztosan félrerakok utazgatni. Nagyon vágyok rá, nem is kimondottan a puccos külföldi üdülőparadicsomok látogatására. Magyarországon is rengeteg hely van, amit szeretnék megnézni de még nem jutottam el.

2014. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a linket is :) 2 gyerek van 9 és 4 évesek. idén mentünk 2 napra de ezelőtt 3 éve voltunk utoljára kb. Aggtelek-Eger Szalajka-völgy. Jövőre Horvátország a terv de ki tudja még mi lesz belöle lehet semmi. Sajnos sokszor kell nemet mondani nekünk is...
2014. aug. 18. 10:01
 37/42 anonim ***** válasza:
Aki nem jut el nyaralni, azért hétvégeken csak eljut egy-egy strandra. Az is pótolja valamennyire a nyaralás élményét, és a gyerekeknek biztos van az iskolában valamilyen ingyenes vagy olcsó tábor. Ajánlom - ha pesti vagy - a VITUKI strandot. Keress rá a google-ban.
2014. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
42%
Igen, minden évben megyünk, őszintén megmondom, nem értem azokat akik nem mennek, pedig szeretnének. Van pénz mindenkinek a luxusra otthon, tévére, okostelefonokra, laptopra, de nincs nyaralásra? Ugyan már... Fél havi fizumból nyaraltunk idén ketten Olaszországban 1 hétig. Ezen kívül voltunk a Balatonnál 3 napot, Tisza-tónál 3 napot, és szinte minden hétvégén másik strandon. Aki dolgozik és nem költ hülyeségekre, az el tud menni nyaralni. Csak előtte kell rá gondolni és félretenni mindig egy kicsit.
2014. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Azért nem mindeg hogy a félhavi fizud 30 e vagy 100......
2014. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
Mi minden évben mentünk nyaralni szerencsére,legalább 7-10 napra.:) Ajánlani tudom Bulgáriát,Törökországot,Franciaországot.Nagyon gyönyörű helyek és a szállás sem kerül többe,mint Magyarországon.Csak keresgélni kell.
2014. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!