Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szerint normális? Ki...

Ki szerint normális? Ki szerint elfogadható? Ki szerint gáz?

Figyelt kérdés
Családon belüli meztelenség, családtagok előtt, akár szexuális izgalommal, de nem egymáshoz érve..

2014. aug. 17. 23:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

Mi hugommal nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt, gyakran látjuk egymást meztelen, nálunk ez természetes, vhogy így alakult. De szülők előtt sosem mutatkozunk meztelen.

Ha viszont egymásra gerjednek a családtagok, az már beteges. Jó, volt párszor h merevedésem lett, de azt tesóm nem látta csak egy alkalommal, azt is véletlen, mivel nem mutogattam. Szóvel az annak kérdése, h kinél mi a szokás, mi alakult ki. 23/F

2014. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
66%
A meztelenség természetes, családon belül szerintem abszolút elfogadható. Nem hiszem, hogy családon belül ez bármilyen szexuális izgalmat okoz.
2014. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%

Én soha nem láttam az apámat meztelenül az én gyerekeim sem az apjukat. Van egy bizonyos határ testiségben, ami a gyermek egészséges személyiség fejlődéséhez nélkülözhetetlen .

Volt egy ismerős lány akit kiskorában mindig vittek a szülei magukkal a nudista strandra testvéreivel együtt.

A bátyja soha nem nősült meg.

A nővére elvonult nomád környezetben él a családjával elszeparálva a külvilágtól.

A kislány akit példának hoztam fel 30 éves korára skizofrén lett.

Ez egy egy szélsőséges eset, de el lehet rajta gondolkodni egyeseknek.

2014. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
42%

Még az elképzelés is taszít h még családban is mesztelenkedjen valaki.

Ez engem nagyon zavar.

Undort vált ki belőlem és.nagyon gáz.

Sztem egy ember csak a partnere közelében engedjen meg ilyesmit.!

2014. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
A családon belüli meztelenség teljesen normális lehet, a szexuális izgalom már betegesnek hangzik.
2014. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

"Volt egy ismerős lány akit kiskorában mindig vittek a szülei magukkal a nudista strandra testvéreivel együtt.

A bátyja soha nem nősült meg.

A nővére elvonult nomád környezetben él a családjával elszeparálva a külvilágtól.

A kislány akit példának hoztam fel 30 éves korára skizofrén lett. "

Nyilvánvalóan más problémák voltak a családban, nem az, hogy meztelenül látták egymást. El lehet gondolkodni rajta, de attól senkinek, semmi baja nem lesz, ha az emberek meztelenül látják egymást. Hogy mást ne mondjak bizonyítéknak, nézd meg, hogy hány kultúrában teljesen természetes a meztelenség, és senki nem attól lesz lelki beteg.

2014. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
Sok családban nem tabu a meztelenség azzal nincs is gond, de ha valakinek ágaskodik a micsodája és büszkén csóválja közben az már gáz.
2014. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
a mezetelenséggel semmi gond.de ha sexuális izgalom is tartozik hozzá az nem egészséges.és innent ől kezdve tömindegy hogy ki-kihez ér
2014. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

# 13


Az azért erősen nettó baromság.


A 90-es évek elején iszonyatosan népszerűek voltak pl.: a Horvát nudista kempingek. Mi is oda jártunk minden évben. Én is és nővérem is teljesen normális lett. (meg feltételezem az a pár százezer ember aki még rendszeresen odajárt sem lett skizofrén...).


Az említett példának semmi köze egy nudista strandhoz, sokkal inkább valami máshoz.

2014. aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Minden szokás, nevelés kérdése. Családban természetes a meztelenség szerintem, vagyis annak kéne lennie. Persze egészséges kereteken belül. Viszont vannak borzasztóan prűd emberek, náluk jobban sérül a szexuális kultúra a későbbiekben.
2014. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!