Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szerint normális? Ki...

Ki szerint normális? Ki szerint elfogadható? Ki szerint gáz?

Figyelt kérdés
Családon belüli meztelenség, családtagok előtt, akár szexuális izgalommal, de nem egymáshoz érve..

2014. aug. 17. 23:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%

A kérdésre kellene válaszolni.

A családon belüli meztelenség, családtagok egymása felizgulása gáz-e? De nem egymáshoz érve.


Szerintem, ha nem egy fa....ba mászkálnál, nem izgulnál rá a testvéredre!

2014. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ezzel semmi gond, csak sajnos nagyon sok a prűd ember. A gyerek előtt szexelni persze nem kell, de meztelenül kimenni a hálóból a fürdőbe, azzal semmi probléma.
2014. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
82%
Szerintem normális dolog, mármint a meztelenség. Anno otthon ebből soha nem volt probléma, mindenki látott mindenkit pucéran. Jómagam pl megszálott nudista vagyok, ez okból rendszeresen pucéran napoztam a kertben, nrm egyszer a bátyám társaságában. Természetesen ezek a dolgok nem váltottak ki belőlünk szexuális izgalmat
2014. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
64%
Az otthoni meztelenséggel semmi gond nincs, amíg ez nem szexuális irányultságú. Az csak akkor, ha ketten vagytok a pároddal, gyerek előtt kerülendő. De egyébiránt nem gond a ruhaviselet mellőzése. Nem is értem miért csinálnak sokan ügyet ebből.
2016. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!