Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzás, hogy már...

Szerintetek túlzás, hogy már elengednek egy 16-17 éves lányt a barátjával nyaralni (aki már nagykorú)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

HA vannak felnőttek igen (24-25 körüliek) akkor nem tartom túlzásnak, de kettesben kizárt.

Ne akarjon már mindenki felelősségteljes felnőttet játszani tizenévesen...


Én nem engedném kettesben a gyermekemet, az biztos. És a párom szülei sem engedik el a hasonló korú lányukat, amivel mélységesen egyet is értek.


Látom itt sok tapasztalt 13-17 éves van, úgyhogy lepontozhatjátok a kommentemet :)

2014. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kettesben meg nem, de csaladi nyaralasra vagy baratokkal igen.
2014. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt a szülőnek kell eldönteni. Sok mindentől függ: pl hány éves a fiú, mióta vannak együtt, ki ez a fiú, megbízok e benne stb. Az mondjuk szerintem a maximum, hogy a saját gyerekembe megbízok, számomra ez nem kérdés. Aki meg azt írta, hogy nem, mert szexelni fognak, az mit gondol, máshol, máskor nem találnak arra módot?! Ha már szexelnek, akkor meg minimum egy alapos beszélgetés a védekezésről, a nem kívánt terhességről és nemi betegségekről.
2014. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 zabmester ***** válasza:

Ha ismerem a barátját, és megbízható srác, na meg a lányom is megbízható, akkor ennyi idősen elengedném simán, de nyilván meggyőződnék róla, hogy van náluk elég pénz, meg persze adják meg a szállás címét, elérhetőségét, biztos ami biztos. Na meg persze napi 1-2 alkalommal jelentkezzenek telefonon, hogy megvannak, semmi baj.

Engem is elengedtek ennyi idősen sátrazni Bajára az akkori barátommal, nem lett semmi bajom, csak a hangyák csíptek össze :D

2014. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én biztosan elengedném, ha nem 2 hete lennének együtt, hanem már hónapok óta. Ha megbízok a lányomban, és a fiú szimpatikus, és megbízok benne. Az is jó lenne, ha ismerném a fiú szüleit, és velük is tudnék beszélni erről.

Ha tudom, hogy hová mennek, mikor, hány napra, mivel. Naponta minimum 1 telefonhívás. Külföldre nem szívesen, belföldre inkább elengedném.

2014. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%
MA 07.27-es válaszolónak üzenem. Figyelj nem reklámozom az életem, csak válaszoltam, egy kérdésre.Pedofil párom erre csak annyit tudok mondani neked, hogy a lőtéri kutyát sem érdekli, hogy ki mit gondol rólunk. 23 éves vagyok van egy szuper 2,5 éves lányom. 9 éve vagyunk együtt nagyon sokan megszóltak, de se akkor se most ne mondja meg nekünk senki, hogy mi hogy éljünk. Imádom a párom és ő is engem, többet erről nem szeretnék írni.:)Na szia!
2014. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!