Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befogad egy idegen ország egy...

Befogad egy idegen ország egy babával?

Figyelt kérdés

22 vagyok.terhes.szeretnék gyermekemmel külföldön élni.

most azt kérem,hogy senki ne azzal jöjjön:ne menj,meg hogy miért,meg ez a hazàm...

nincs csalàdom,nincs lakàsom,intézetben nöttem fel.

külföldön szeretnék szülni és ott élni.van rà esély hogy befogadjanak?Elsösorban Svàjc meg németorszàg,vagy ausztria érdekelne


2008. aug. 7. 15:38
1 2
 11/18 anonim válasza:
66%

mit értesz a befogadás alatt? EU-n belül bárhová költözhetsz és lakhatsz, csak be kell jelentkezned a helyi hatóságoknál


a munkavállalást már korábban leírták itt


"befogadni" a menekülteket szokták, de te nem számítasz igazi menekültnek


az ilyeneket "életszínvonal-menekültnek" szokták hívni nyugaton...


szerintem sajnos sokunk szemében elástad magad ezzel az "akár prostinak is elmennék" mondatoddal


hogy gondolod ezt? két szoptatás között egy szopás? már bocs

2008. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

hàt igen egyesek inkàbb becsomagoljàk a babàt egy zacskoba és kilökik egy kukàba.......csak ne kelljen szopni.

én nem akarok mindenképp prostituàlt lenni söt.....

de ha nem lenne vàlasztàsom,akkor inkàbb ez mint hogy idegen emberek kezébe adjam,akik felveszik a pénzt,a gyereket meg szenvesztik(tapasztalatbol irom.....)

tehàt igen inkàbb a prostituàcio)

na mindegy az a baj hogy a kérdéstöl nagyon eltértek egyesek.az meg hogy én elàstam elöttetek magam?

nem érdekel.a gyermekem akkor is megfogkapni mindent...........

2008. aug. 13. 18:34
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

ha rosszul tetted fel a kérdést, akkor ne szapulj másokat az amúgy a kérdésre adott válaszért...

ha tudnál helyesen beszélni, és kifejezni magad az anyanyelveden, akkor most normális válaszokat kapnál...

és egyébként nem tudom, hogy te, mit képzelsz magadról?

annyi biztos, h nem az IQ-dért irigyellek. de másért sem nagyon van okom irigykedni rád...

én legalább nem futamodok meg azért a hazámból, mert kilátástalannak látom az életem. én küzdök.

2008. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
86%

na és hol a baba apja?


kár hogy elszalasztottál egy esélyt összeállni egy jófej hapsival és családot alapítani vele


helyette terhes lettél valakitől akit nem kívánsz az életed részéül? (nem volt róla szó, hogy ő is menne veletek külföldre)


szerintem kezdd azzal, hogy szerzel egy nyelvkönyvet és megtanulsz valami idegen nyelven, ha esetleg még nem tetted meg

2008. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
angliában pl úgy műkődik a dolog, hogy ahogy átlépsz a határon, állampolgárként tekintenek rád (persze nem vagy az) de minden ugyanúgy jár mint egy angolnak, az első perctől fogva.
2008. aug. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

szia én vagyok aki a nevelö szülöt írta. befogandi nem fognak vagy is abban az értelmben nem amit írtßal. vagy is eun belül (svájc nem eus) bárhova költözhetsz semmi gond vele. de nem fogsz semmi támogatást kapni ha nem dolgoztál még az adott országba. menekültnek nem fogandak be bebizonyítani még az a sok roma sem tudta aki a svédekhez prób´lat menni jöttek is haza. magyarországon nincsenek rossz élet körülmények és van munka lehetöség is elég sok. max egyes részei az országnak szegényebb és nincs munka de másik rész´´eben viszont igen. szóval inkább költözz dunántúlra olyan helyre ahol van munka. ha kint szülsz és magyarországon nincs tb-d fizetve akkor a magyar állam felé továbbítják a te szülési számládat és magyarország fogja azt rajtad behajtani.

ha nem tudod a gyereked eltartani akkor külföldön is elveszika gyereket itt a németeknél már sokkal kisebb dolgokért is mint otthon. de csak ideglenesen és nevelö szülökhöz kerül ahonnan ha jó a körülmény akkor újból megkapod.

én nem akarok rosszat és gondolom nagyon nehéz lehet neked most.

prostíúcióra ne is goldoj pont azért hogy a gyerekednek ne kellejen az hallania hogy kurva az anyja, ha eddig megúsztad akkor ne is goldoj ilyenekre.

én azt ajánlom keress fel alapítványokat akik tudnak segíteni, ne csak egyet többet is. ha nagy álmod a külföld akkor tanuld a nyelvet ahova mennél (ugye svájc 3 nyelvü így nem mindegy melyik részére költözöl mert a francia svájcban egy szót sem tudnak németül és a német részen egy szót sem franciául vagy olaszul) és keress munkát a neten keresztül is.

angliát írországot azért ajánlom mert oda lehet menni dolgozni ök adnak munkavállaásit.


németországban dolgozom és egy lakás itt ahol mi lakunk falun (3 szobás) 225000 Ft (900 €) havonta rezsivel. vannak németországnak is sokkal olcsobb részei de nagyon nehéz a megélhetés. munkanélkül meg szinte lehetetlen.

2008. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

utolso komment:köszönöm a vàöaszodat,most volt az amit kérdésemre megirni kellett volna.

tehàt nem àllampolgàr....

csak elég sok vàlaszban letàmadtak.....

na mindegy.

a kérdés ota felkerestem magyar nagykövetséget,és ugy tudnak segiteni,hogy 3 hét mulva kimegyek svàjcba dolgozni(munkat kerestek nekem(bàr pultos)

aztàn mivel szülésig még van 7 honapom,igy alakithatok a sorsomon.Akàr csak anyagilag,de megéri.

AZT nem irtam,de németül nagyon jolbeszélek,ezért akartam német területekre vàndorolni.

Nos betegbiztositàst köthetek kinnt,mig dolgozom,igy ha kinnt szülök,nem kell fizetnem(legalàbbis nem nagy összeget...)

Talàn talàlok egy férfit kinnt 7 honap alatt,talàn ha kinnt leszek és dolgozok,akkor a hivatal màsképp reagàl,de ha màst nem akkor is 7 honap alatt összegyüjtök annyi pénzt,hogy elkezdhessem a babàmmal az életem.

Mindenesetre köszönöm a vàlaszodat!

2008. aug. 16. 08:58
 18/18 anonim ***** válasza:
88%
Szia,én kint élek Svàjcban,ha gondolod keress fel,én is babàt vàrok.De neked nagyon gyorsan munkàt kell akkor talàlnod,és akkor sem biztos hogy 1 évnél tovàbb maradhatsz.A gyerek meg utànnad kapja a tartozkodàsit,vagy az apja utàn.Ha gonodlod keress fel.Az msn cimem evibebi84@hotmail.com
2008. aug. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!