Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is őrültség venni...

Szerintetek is őrültség venni egy lakókocsit, azért hogy tudjunk hol együtt lenni a párommal?

Figyelt kérdés
Az én szüleim úgy gondolkoznak hogy ide nem hozhatok férfiakat, se alkalmit, se 4 éve tartó komoly kapcsolatot, se délutánra, se itt aludni. És ez nem is fog változni, nem az erkölcsök miatt ilyenek hanem maguknak való emberek, akiket zavar ha bárkivel osztozni kell az amúgy is kicsi lakáson. Eljárni sem szoktak itthonról, csak az egyikőjük dolgozik. Barátomnál majdnem ugyanez a helyzet, ő a beteg anyukájával él, nem is tud egyenlőre elköltözni emiatt mert törödnie kell vele, hiába van már 30 on felül. Szóval a lényeg hogy egyre rosszabb így élni... Mert nyáron még rendben van a sok szabadtéri program. De rossz időben, télen, már nem tudunk hova menni, ha össze akarunk bújni, kettesbe lenni. Eddig autóban szoktunk ülni, de hideg, kényelmetlen. Szállodába járni heti rendszerességgel nincs pénzünk. Összeköltözni nem tudunk, és nem is akarunk albérletre kidobni pénzt, mert lakásra gyűjtünk, plusz majd nekem lesz szülői támogatás is anyagilag, szóval albérletbe menekülni hülyeség lenne erre a 3 évre. Arra gondoltam vehetnék egy lakókocsit illyen célra, egy nagyon olcsót, 400 ezer körülit. Csak mikor ezt felhoztam itthon, mindenki lehurrogott, hogy ilyen hülyeségre akarok kidobni pénzt? Meg hogy hova akarom tenni ha panelban lakok? Azt fel se fogják hogy pont miattuk kényszerülök ilyen megoldásokra...Másrészt ez egy maradandó dolog, nem kidobott pénz, mint az albérlet, vagy a szállodába járás. Ez nyaralni járni akkor is jó lesz ha már különköltözök.
2014. aug. 31. 20:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Vagy egy régi furgont vegyetek akkor már inkább!

De nem tudom, B-s jogsi elég-e rá.

És valóban csak 20 fok fölött tudnátok használni.

A szüleiteket is elküldhetitek néha egész hétvégékre is... nem?:)

2014. szept. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

De az autót fenn is kell tartani, egy rakat költsége van. Ha összeadod, hány alkalommal tudtok majd együttlenni, sokkal de sokkal olcsóbba jön ki a panzió!

És komfortosabb is, hideg napokon is lehet menni, kezet lehet mosni, ami nagyon fontos együttlét előtt, stb!

2014. szept. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!