Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, házaspárok! Ti mit...

Szülők, házaspárok! Ti mit csinálnátok a helyünkben?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, feleségem 27, 4 éve házasok vagyunk, van két gyerekünk: egy 2 hónapos lány és egy 4 és fél éves fiú, mi meg még elég fiatalok vagyunk, különösen én érzem magam annak, de édesanyám is fiatalon szült engem, 19 évesen, apám még születésemkor elhagyott. Most 43 éves, két éve együtt élt egy férfival egészen mostanáig, aki lelépett, mert nem akart gyereket, de édesanyám egy hónapja szülte a húgomat! Más testvérem nincs. Mit tennétek a helyemben? Szívesen segítenék többet anyukámnak a gyereknevelésben, most is félig meddig gondjukat viselem, de nem tudok sokat tenni, mert ugye nekem is van két kicsi gyerekem, és én még járok egyetemre is. De annyira sajnálom a helyzetet, ami kialakult, anyumat meg a kishúgomat. Szülőként különösen nehéz ezt néznem, szegény anyukám engem is egyedül nevelt föl. Nagymamám már nagyon öreg, beteg, nagyapám meg már nem is él, távolabbi rokonokkal nem is tartjuk a kapcsolatot. Mit tehetnék, miben segíthetnék? Azon gondolkodom, hogy megkeresem anyám élettársát, ki elhagyta, és ráparancsolok, ez jó ötlet?

2014. szept. 9. 18:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kérdező,azóta mizujság?

A helyedben ezt valahogy anyudnak így mondanám meg:

"Anya,szeretlek,nagy dolog volt tőled,hogy egymagad felneveltél.Az akkori élettársad viszont megmondta,hogy ő nem akar gyereket,felnőtt nőként lehetett volna több eszed.Szóval edd meg,amit főztél,mert a kinőtt ruhák odaadásán kívül más segítséget nem tudok nyújtani,pláne azok után,hogy már nekem is van családom."

2015. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!