Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért lép félre...

Manapság miért lép félre egyre több feleség is? Úgy értem alapjáraton egyre több ember hűtlen, férfiak is. De manapság már a nők is elég sokan félre lépnek, minden zokszó nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval ne gyertek nekem ezzel a hülyeséggel hogy jaj persze régen is félre léptek,meg hogy akkor szégyen volt meg titokban maradt stb.Szerintem ez nem így van!!Alapjáraton nem léptek olyan sokan félre régebben mint manapság,de hogy tovább menjek,manapság már a nők is minden lelkiismeretfurdolás nélkül szétteszik a lábacskájukat.Csak egy apró hiba a pasinál és már jön is a szerető.Nincs hibázási lehetőség mert röpülsz!
2014. szept. 11. 15:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, egy idióta vagy. Az utolsó hozzászólásodból tiszta, hogy csak provokálni próbálod a közeget, vagy nulla az életismereted. További jó szórakozást.
2014. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Ott kezdődik az egész, hogy már az elején tévedésben vagy: régen sem volt kevesebb félrelépés, csak akkor még nagyobb szégyen volt, jobban titkolták, diszkrétebben zajlott az egész.
2014. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

"Ha a férfi otthon a nőtől megkapja a melegséget,akkor nem fog a férfi félre menni!!"


Ez pedig a második dolog, amiben hatalmasat tévedsz.

2014. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Te nem nezel tv-t? Sok hazassagot az anyagiak,devizahitel tart ossze.
2014. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

ma 16:20


Jólvan oké.Nekem nem kell deviza hitel.Az én házasságom az nélkül is működik.Akkor én már egy selejt vagyok vagy rossz a felfogásom?

2014. szept. 11. 16:23
 16/22 anonim ***** válasza:
97%

#10:


Azt mondanám, hogy végtelenül degenerált vagy, de ennyire senki nem lehet, így csak simán TROLL vagy, aki unatkozik, és szítani akarja a feszkót.

2014. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Kérdező, egy idióta vagy. Az utolsó hozzászólásodból tiszta, hogy csak provokálni próbálod a közeget, vagy nulla az életismereted. További jó szórakozást.


Anyucikád...

2014. szept. 11. 16:25
 18/22 Andizsuzsi ***** válasza:
93%

"Nekem nem kell deviza hitel.Az én házasságom az nélkül is működik."


Nem arról volt szó, hogy a házasság a hitel miatt működik, hanem arról, hogy egy nem működő házasságot a hitel miatt nem bontanak fel.

2014. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Azzal egyetértek, hogy régen azért ennyi hűtlenség nem volt. Volt...de nem ennyi!

Azzal viszont már nem tudok azonosulni, hogy a nők nem léphetnek félre... Dehogynem! Amit szabad a férfinak, szabad a nőnek is és pont.

Ettől függetlenül teljes mértékben elítélem a hűtlenség vétkét. Nőnél, férfinél egyformán! Nincs különbség köztük!

Egyikre sincs mentség, hiába erőlködik bárki is.

Személy szerint soha nem csaltam...soha nem csaltak. Egyszerűen annyira távol áll tőlem, hogy még akkor sem tettem meg, amikor haldoklott a kapcsolatom, el voltam hanyagolva és volt aki bepróbálkozott. Nem is értem, hogy aki képes a hűtlenségre...vajon milyen lelki világgal rendelkezik....? Egy biztos: gerinctelennel.

2014. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális párkapcsolatban a felek EGYMÁSBÓL merítik az energiát.


Bár szerintem te nem lelki energiáról beszéltél, hanem hogy csak a pitsádat kell letenni, és eléd tesznek mindent.

2014. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!