Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért lép félre...

Manapság miért lép félre egyre több feleség is? Úgy értem alapjáraton egyre több ember hűtlen, férfiak is. De manapság már a nők is elég sokan félre lépnek, minden zokszó nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval ne gyertek nekem ezzel a hülyeséggel hogy jaj persze régen is félre léptek,meg hogy akkor szégyen volt meg titokban maradt stb.Szerintem ez nem így van!!Alapjáraton nem léptek olyan sokan félre régebben mint manapság,de hogy tovább menjek,manapság már a nők is minden lelkiismeretfurdolás nélkül szétteszik a lábacskájukat.Csak egy apró hiba a pasinál és már jön is a szerető.Nincs hibázási lehetőség mert röpülsz!
2014. szept. 11. 15:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
92%

Én is egyre több embernél látom azt, hogy nem érdekli őket, hogy családjuk van, de inkább a férfiaknál. Ott van mellettük a párjuk, vagy a feleségük és pofátlanul megbámulnak minden nőt. Igen, ennek részben az az oka, hogy a nők már kitörtek abból a szerepből, hogy csak otthonra jók a tűzhely mellé, semmi másnak. De ez nem is baj. Azért omlik össze a család intézménye, mert szétesőben van ez a többezer éves hímsoviniszta társadalom. Egy modern nőnek már van önbizalma és nem tűri el, hogy semmibe vegyék, inkább akkor van egyedül. Szerintem ez egy egészséges folyamat, mert ha belegondolsz, az azért nem fair, hogy az egyik nem folyamatosan semmibe van véve, míg a másiknak mindent szabad. Ez a felfogás rossz és egyre jobban úgy néz ki, hogy tarthatatlan.


A másik meg hogy nemcsak a nő dolga lenne állandóan visszacsalogatni, meg kordában tartani a férjét, hogy ne menjen félre. Ha két felnőtt ember házasodik össze, akkor elvileg meg kéne tudniuk beszélni a problémát, nem pedig megcsalni egymást. Annyi meg szerintem nem elég, hogy van otthon kaja, ki van mosva, főzve, minden ragyog és van szex. Akinek csak ennyi kell és nincs igénye egy lelki társra, az elég szegény ember lehet. lelkileg.

2014. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Én úgy vélem nincs olyan, hogy csak a férfiak és vagy csak a nők. Mind két nem alapvetően ugyan azt csinálja és ugyan azt szereti még akkor is ha a tisztelt hölgy társak szeretnek ez elől kitérni és nem minden férfi Hím soviniszta vezér ürü még akkor sem, ha ezt mutatja magáról.A nők alapból talán érzelmesebbek inkább az érzelmi oldaluk irányítja őket a férfiak inkább racionálisak de természetesen igaz ez fordítva is.

Ki hogy csalja meg a másikat, érdekes még a szó is negatív " csalni" végül is mindegy, nagy bátorság kell ahhoz hogy gerincesen odaálljunk a másik elé és azt mondjuk, hogy ennyi volt és nem több mert nem működik a kapcsolatunk.

Nincs ebben különbség nemek szerint egyformán gerinctelen dolog a legszebb ebben az, hogy aki így él és sűrűn megteszi maga is áldozattá válik előbb vagy utóbb.

2014. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!