Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mától éjszakás a munkahe...

Párom mától éjszakás a munkahelyén. Mit tegyek? Egyedül vagyok itthon, félek. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 20:48
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
82%

Elég gáz. Meg kellett volna tanulni egyedül létezni a világban.


Akkor is betörhet valaki, ha otthon van a párod.

2014. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
94%
Azert kerdeztem hogy hol el. Mert a panel nem para, mert a bejarati ajton is kulccsal jutnak be a legtobb helyen. Szoval ott nem realis felni.De kertes hazban sem ha van kutyaja az embernek. Legalabbis en kutya nelkul felnek.
2014. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
86%
No ez az a helyzet, amikor nem két egész ember alkot egy egységet, hanem az, amikor a félember keresi a kiegészítést a másikban.
2014. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
13%
Nem tiszta a lelkiismereted. Különben ha az lenne simán tudnál aludni és létezni éjjel is.Akár egyedül akár társal vagy.
2014. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor volt éjszakás a párom :) Nem féltem sosem. Mitől félnék, pár km-es körzetben alig van 3 ember :D
2014. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
28%
Igaz. Mit lát benned a párod? Nem vagy önálló lény, nem találod fel magad nélküle, nem tud felnézni rád. Csak egy szerencsétlen kúszóbab vagy, nem egyenlő ez a kapcsolat. Miért becsüljön??? Tanulj meg önálló lenni. Mások nélkül élni. Én egyedül nevelem a kislányomat és ha egy betörő be akarna jönni, hát jól fejbevágom egy serpenyővel. Nekem nagyon messze van a párom. Konkrétan nincs: ) Fel kell találnom magam. Vakard össze magad és ne legyél szerencsecsomag.
2014. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
95%

Mivel még nem voltál egyedül, érthető a dolog.

Tévézz, olvass, hallgass zenét, kajálj nagyokat :D..., sörözz, stb.


Este pedig igyál egy bögre citromfű teát (én 2-3 kiskanálnyit keverek a lefekvés előtti fél joghurtba és az pillanatok alatt kiüt, úgy alszom tőle, mint a bunda), az nyugtató hatású. Ha para van, akkor használj éjszakai fényt.


Én elvagyok egyedül, zene, könyv, film... csak a lefekvés necces, de citromfüves joghurt, és égve hagyok egy lámpát.

2014. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Készíts be magadhoz valami ütő eszközt ha az megnyugtat. Hagyd égve az egyik szobában a lámpát .
2014. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező felnőtt önálló ember vagy kicsit kezeld már magad úgy.
2014. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
34%
Életképtelen...
2014. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!