Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mától éjszakás a munkahe...

Párom mától éjszakás a munkahelyén. Mit tegyek? Egyedül vagyok itthon, félek. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 20:48
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt is meg kell szokni, rá kell jönni, hogy semmitől nem kell, hogy félj, a sötét sem ellenség - csak a horror-dolgokban.

Betörőkön agyalni marhaság, akkor is bejöhet, ha ott a párod. Sőt, én AKKOR rettegnék igazán, mert ha engem bánt, hát jó, ez pech, de ha őt, azt nem élném túl.

A hangok tényleg parásak - mikor váratlanul reccsen ez-az, de csak, mert nem vagy felkészülve rájuk. Attól én is szívrohamot tudok kapni -, de zenével elnyomhatod.

Ha félsz, énekelj, nekem segít, bármikor érzem, hogy kezdődik a pánikolás (éjjel egyedül kell hazajönnöm, vagy itthon, pl.), elkezdek halkan dalolni és máris jobb.

2014. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
73%
21:06 63% os válaszoló : egy igazi gyökér vagy, kicsit moderalhatnad magad. Miből gondolod hogy a kérdezot nem becsülik meg? Ahogy te írtad , egyedül vagy. Ő nincs mert van párja csak épp dolgozik. Tehát kettőtök közül te vagy a szerencsétlen kúszó bab, akit eldobnak mert szart sem ér!
2014. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
20%
Mi van, 22-es, te is félsz a sötétben?
2014. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy király, hogy mindenki ilyen tökös, és vígan elvan magában, de te hlye vagy, meg életképtelen, stb. Biztosan a legelső egyedül töltött éjszakáikkor is ugyanilyen nagy volt a szájuk.
2014. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
10%
Én dobtam el a pasit, mert szart sem ért. Én jól érzem igy magam és önálló vagyok, nem szorlok másra. Nem vagyok szerencsétlen, szeretnek a barátaim, a testvérem, a kislányom és alakl egy kapcsolatom is. Nem érzem azt, hogy ha baj van, mindig hivnom kellene mást vagy ha dörög az ég, oda kell bújnom valakihez. Ez a Világ nem az ilyen félős nyusziknak van kitalálva. Igenis szedje össze magát és ne szerencsétlenkedjen. Én az ilyen embert semmire sem becsülöm. Meg kell tanulni egyedül lenni, feltalálni magad. Hol élt a kislány? Gondolom kinyalták a kis pi...át, ezért ilyen életképtelen. Én azon szurkolok, hogy betörjenek hozzá és meg kelljen oldania a szitut. Lenne önbizalma utána, nem kellene valakire mindig támaszkodnia.
2014. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
91%
Voltam ! En is utaltam egyedül lenni . A sötétet is utálom . A férjem külföldön vállalt munkát . Az egyedüllétet megszoktam . A sötét ? Nos a kis éjjeli lámpa fel van kapcsolva . 33/ N
2014. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ezerszer jobb félni, mint tahónak lenni, üzenem néhány érzéketlen hozzászólónak...


Kérdező, foglald el magad, olvass, keress valami jó kis filmet, és szép álmokat. :)

2014. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
32%
És igen. Voltam ilyen helyzetben. Ráadásul úgy, hogy apám mindig azzal fenyegetőzött, hogy egyszer úgyis lelövi az egész családot (volt hozzá pisztolya is, tartható). Uh. Én akkor örültem, ha egyedül lehettem. Én akkor éreztem magam biztonságban. Én felneveltem magam, hogy stramm legyek és mindent kibirjak. Ezt ajánlom a kérdezőnek is.
2014. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
89%
Mért kell bántani a kérdezőt? Nem tehet róla, hogy fél, a félelmet nem nagyon lehet irányítani. Mért van ekkora harag benneteket iránta emiatt?
2014. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó. Azért, mert az emberek nem szeretik az életképtelen embereket. Az az érzésük, hogy ha baj lenne, nem lehetne rájuk számitani és csak lehúznák őt is a vizbe, akadályoznák és mindig rácaimpaszkodnának és hátráltatnák őket. Nem mellesleg nem lehet ilyen teszetosza embert becsülni. Én legalábbis nem tudom.
2014. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!