Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mától éjszakás a munkahe...

Párom mától éjszakás a munkahelyén. Mit tegyek? Egyedül vagyok itthon, félek. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 20:48
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam egyedül lenni. Nem mondom, hogy ilyenkor mindig teljesen nyugodt gondolataim vannak, de azért nem olyan vészes. Foglald le magad, majd hozzászoksz.
2014. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
En vállalom , hogy nem állhatom a sötétet , a lelkiismeretem tiszta , lehet ezt fogni barmira , horrorfilmekre, akármire , a lényeg jogy felnőtteknél is előfordulhat ez , nemcsak gyermekkorban .
2014. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Az igen. Hagyj égve egy villanyt, úgyis hallod ha valaki betör. Készítsd magad mellé a telefont.
2014. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
23%

Első egyedül töltött éjszakámon sem féltem. Mégis mitől?


Mondjuk kertes házban lehet, hogy félnék, de mindig lakásban laktam.


Azért "nézem le" aki ilyen, mert ha fél egyedül, és mondjuk tönkre megy a kapcsolata, nem meri majd kidobni a pasit a betörők miatt? Önállótlan, gyerekes.

2014. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
4%
utolsó. Annyira egyetértek veled!!!
2014. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
98%

Nyugi ne aggódj, én is féltem mikor először aludtam egyedül párim nagy házában. Én sok horrorfilmet nézek és ilyenkor mindig előjönnek a félelmek ha furcsa zajokat hallok a sötétben :)) Én úgy oldottam meg hogy bekapcsolva hagytam a tv-t és úgy aludtam el, az időzítő meg később kikapcsolta a tv-t. Elalvásig meg foglald el magad, ne filózz azon milyen bajok érhetnek egyedül, mert nem lesz semmi baj :)


Egy pár egyedül töltött este és megszokod, már észre se fogod venni hogy egyedül vagy. Nyugi, nem vagy életképtelen csak itt sokaknak nagy a szájuk mintha ők tökéletes lennének.

2014. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
96%
Én most fiatal felnőttként 10 napra vagyok egyedül (szüleim elutaztak). Én sem szeretek este egyedül lenni, de nem a betörőktől félek, hanem a természetfeletti dolgoktól (amik bár valószínűleg nem léteznek, de akkor is be tudnak paráztatni). De ez van, kb fél éve is voltam ennyi időre egyedül. 3-4 óránál nem aludtam többet az éjszakák folyamán, de túléltem :D
2014. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
97%

3 és fél éve kb minden nappalt-estét és fél éjszakát egyedül töltök a fiammal..ebből a 3 és fél évből 10 hónapot ugy éltünk hogy a férjem kb 1000km-re volt. Nos..volt hogy be voltam carva de nem csak éjjel és nem ok nélkül.

Pl egyszer egy "kreol bőrű asszony" meg a férje kopogtak be hozzám. Azthittem a takarítónő (nem az enyém, hanem aki a lépcsőházat takarítja) kinyitottam én barom kérdezés nélkül..már lépett is be a roh..ék a lakásba..sehol senki a közelbe..a fiam bedobtam a járókába bezartam a szobába felkaptam a nagy kést másik kezembe a telefon amin úgy csináltam mintha a rendőrséggel beszélnék .. gyorsan kimentek kérés nélkül és bocsánatokat kértek hogy ők nem akartak rosszat csak egy szál cigit kérni..leordítottam a hajukat és elhúztak..na akkor szerencsém volt hogy töketlen piti alakok jöttek be hozzam mert ha vmi komolyabb "szakemberek" látogattak volna meg nem hagytak volna időt hogy a fiam elzárjam menetközbe meg a nagykést felkapjam..mégis ha töketlenkedtem volna el vihettek volna bármilyen értéket..így hogy a sarkamra álltam az ijedtségen kívül nem lett semmi kárunk. (Férjem a mai napig nem tud erről)

Másik sztori.. földszinten laktunk akkor és a párom csinált olyat hogy az erkélyen ugrott be..nyilván zárva volt de sokszor megijedtem mikor egyszercsak vki bekopog az erkélyajtón.. (hálószobánkból nyílt) egy este tv-t néztem..a kicsi már aludt és hallom a zajt az erkélyről..meg is lepődtem hogy esőbe is az erkélyen át jön haza..nyitva is volt résnyire..kiugrottam az ágyból kimentem a nappaliba és bezartam a háló ajtaját..majd nevetve felhívtam..már az gyanús volt hogy nem hallom a telót csörögni..de mikor felvette és hallottam hogy nem a szomszédszobából hanem a munkahelyéről beszél..leizzadtam..gyors elhadartam mi van.kb 5perc mulva otthon volt..direkt az erkély felől jött de már nem volt senki ott csak vizes cipők lenyomatai..

Nna! Nem ilyen rémisztgetősre terveztem a kommentem csak annyi a lényeg hogy ne agyalj..ha baj van ugyis vmi eszedbe jut mit csinalj..a hangok ijesztőek de tényleg hallgass zenét vagy tv-n alszol el..én a jobb megijedni mint félelemben élni elven vagyok.. én is egyedül vagyok most is..majd megszokod..kicsit légy "tökösebb"!!

2014. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
94%

Hozzám egyszer betörtek úgy, hogy a hálóban aludtam. Reggel kimentem, ajtó nyitva, cuccok szanaszét dobálva a lakásban.

Fogalmam sincs, hogy a hálóba benéztek-e, nem ébredtem fel.


Na utána azért be voltam tojva pár hétig.

2014. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
96%

Elég sokszor éjszakás a párom és én sem nagyon szeretek töksötétben lenni. Van egy sólámpa a szobámban, azt égve szoktam hagyni, úgy kellemesebb. Felénk sok a betörés, ráadásul olyan helyen lakunk, ahol csak egy idős néni az egyik szomszéd, a másik a szántóföldek, a harmadik mindenféle bokor, meg fa. :D Úgyhogy még csak nem is teljesen alaptalanok a félelmeim.

De próbálok nem erre koncentrálni és remélem, hogy kint a kutyus elég elrettentő erő. :)

Amíg nagyon el nem álmosodok, olvasgatok, filmet nézek. Olyan is van, hogy bekapcsolok valami halk zenét és arra alszok el.

Ja, ha van olyan degenerált, aki emiatt életképtelennek tart, az az ő dolga, én meg őket nem tartom semmire, nem is veszem emberszámba és ezzel téma lezárva. :)

2014. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!