Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem élettársa...

A volt férjem élettársa feltölthet képet a gyermekemről?

Figyelt kérdés

Kéthetente hétvégén náluk van a fiam. A kapcsolatunk nagyon rossz, folyamatosan piszkál engem, nyilvánosság elött nekem jön. A képeket az én nyilvánosság elött való lejáratásom miatt tette fel. Folyamatosan bántó posztokat írkál rólam. A volt férjemmel a közös szülői felügyeletet megszüntette a bíróság. Nem kéne engedélyt kérnie tőlem mielőtt a képeket a fent említett lejáratási célból felteszi? Hogy szólnak a személyiségi jogok 11 éves gyermek esetén?

Fiam véleménye: - Ezeket a képeket rakta fel? Pedig én nem akartam volna



2014. szept. 16. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, tegyük félre egy kicsit a volt férj jelenlegi párját. Jelen esetben jogilag TELJESEN MINDEGY mit gondoltok egymásról.


A gyereknek te vagy az anyja, és a volt férjed az apja. Ti dönthetitek el, hogy mi kerüljön fel a gyerekről, és hová. Kérdezz meg egy ügyvédet, és szedesd le vele azokat a képeket. Ha tovább tűrsz, csak egyre hatalmaskodóbb lesz a nő - nem vall jó érzésre, hogy a gyerek és a te megkérdezésed nélkül kirakta azokat a képeket -, és a végén ki tudja hova vezet az egész... Látod, eddig tűrtél, és az nem vezetett sehova...

2014. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. szept. 16. 12:17
 43/64 anonim ***** válasza:
letiltani.
2014. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
59%

Aztán az apja is leszedeti veled az általad feltett képeket, mert szerinte személyiségi jogokat sért, és így fogtok szépen harcolni, állítólag a gyerek érdekében, valójában piti csatáitokkal a gyereknek ártotok.


Még nem árultad el, mi van azon a képen, ami ennyire b*ssza a csőrőd? A gyereked meztelen rajta? Vagy lehányt ruhában látható? Esetleg hárman vannak rajta és mosolyognak, és te majd szétrobbansz, amiért a gyereked mosolyog a képen azzal a nővel, aki most a volt férjed barátnője?

2014. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
Kérlek, olvasd már el a kérdésemet!!! Nem a képekkek van bajom hanem avval amire felhasználja....a gyerek mosolyai keresztül próbálja elhitetni, hogy boldog a gyermekem. Pedig nem az, tudom
2014. szept. 16. 12:47
 46/64 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy meg rámész a képre,ahol van egy opció,hogy Lehetőségek,azon belül fénykép jelentése és kiválasztod,hogy miért akarod töröltetni a képet!


Ha jól értelmeztem,akkor a közös felügyelet meg van szüntetve és csak láthatásra mehet a gyerek,ahol bármit csinálhat a gyerek,apuka és a mostoha.

A kérésed és a gyerek engedélye nélkül is feltölt képeket a mostoha,amit te nem szeretnél és a gyerek sem!

Ha másképp nem megy,mond a gyereknek,hogyha fényképezik takarja el az arcát vagy forduljon el...

2014. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
92%

Valami nem oké nálad kérdező. Egyszer azt írod hogy a gyerek nem is akar az apjához menni, majd később azt írod hogy azért nem jelented fel a nőt a verésért, mert azt szeretnéd hogy a gyerek boldogan menjen hozzájuk. Most akkor mi az igaz?

Légy egy kicsit őszinte magaddal hamár velünk nem. Boldog a gyerek az apjánál? Mosolyog azon a cseszett képen ami téged annyira zavar? Miért baj ha boldog velük? Csak veled lehet boldog? Utálod a nőt és azt akarod a gyereked is utálja? Hogy váltatok el a férjeddel? Megcsalt ezzel a nővel és azért utálod?

Nem ártana kicsit lenyugodni (eskü még az írásaidból is átjön a hisztéria) és önvizsgálatot tartani. Miután ez megtörtént onnantól felejtsd el a volt férjed nőjét és ne nézegesd fészen, éld a saját életed. Ha a gyereked panaszkodna az apjáékra akkor azt az apukával beszéld meg és ennyi. Én elhiszem hogy tökjó úgy állni mindenhez hogy csak a másik a hibás, de ilyen nincs, senki se tökéletes, te se.

2014. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, legyetek már felelősségteljes felnőttek és szülők! Te is, a volt férjed is meg az élettársa is! Nem értem, hogy-hogy nem veszitek észre, hogy az ilyen jellemtelen hisztikkel és háborúkkal senki mást nem tesztek tönkre csak a környezetetekben élő gyermekeket! Fogjátok fel, hogy mozaikcsaládban éltek mindannyian. Ez pedig azt jelenti, hogy bár a gyerekeknek egy édesanyja és egy édesapja van, emellett a szülőknek van új partnere/élettársa/házastársa, aki ugyanúgy részt vesz a gyerek életében IS mint a társa életében. MERT MÁSHOGY NEM LEHET! Nem azért mert ki akarja sajátítani a gyereket, és nem azért hogy borsot törjön az ex orra alá, hanem azért, mert MÁSHOGY NEM LEHET! Minden ez ellen irányuló kísérlet, harc, bosszú KIZÁRÓLAG A GYERMEK LELKI VILÁGÁRA, JÖVŐJÉRE van rossz hatással, senki és semmi másra nem! Egyikőtök se jöjjön azzal a dumával hogy "de ő kezdte" meg "hiába hagyom abba ő úgyse fogja". Baromság! El kell kezdeni jót cselekedni, elfogadni a másikat a gyermekem életében nem magamért, nem a másikért, nem az exemért, hanem a gyermekemért! Gondolkozz ember!
2014. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
Kerdezo,ne halgass itt senkire,csak arra,aki azt tanacsolta,keress ugyvedet....
2014. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

Utolsó ezt a kérdést normális ügyvéd kiröhögi, nem normális előtte még elteszi a pénzét majd kiröhögi.


Komolyan csak elvált nő ne legyek.

2014. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!