Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem élettársa...

A volt férjem élettársa feltölthet képet a gyermekemről?

Figyelt kérdés

Kéthetente hétvégén náluk van a fiam. A kapcsolatunk nagyon rossz, folyamatosan piszkál engem, nyilvánosság elött nekem jön. A képeket az én nyilvánosság elött való lejáratásom miatt tette fel. Folyamatosan bántó posztokat írkál rólam. A volt férjemmel a közös szülői felügyeletet megszüntette a bíróság. Nem kéne engedélyt kérnie tőlem mielőtt a képeket a fent említett lejáratási célból felteszi? Hogy szólnak a személyiségi jogok 11 éves gyermek esetén?

Fiam véleménye: - Ezeket a képeket rakta fel? Pedig én nem akartam volna



2014. szept. 16. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
Ha az apa töltötte volna fel, egy szót sem szólnék. Nem az apa töltögeti a képeket hanem a gonosz élettársa..egyébként már több mint nyolcvan képnél tart, albumba. rendezte olyan megjegyzéssel,hogy ő mint mostoha mennyi jót tesz a szegény gyerekkel, holott már a családsegítös is közölte, hogy állítsa le magát... röpke 3 hét alatt itt tartunk. A falu már utálja. A saját gyerekével nem törődik. Róla egy kép sincs fenn
2014. okt. 2. 20:37
 62/64 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te nem vagy százas az biztos. Ennyire egy irigy embert még életembe nem láttam mint te.
2014. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:
Azért arra kiváncsi lennék jedves "100"-as válaszoló, ha veled történne ugyanez te mit tennél,ja tudom. Köszölevelet írnál a hölgynek, hogy foglalkozik a gyerekeddel és telinyomja rólad hazugságokkal a közösségi oldalt. Igazad van. Ez lenne a normális.
2014. okt. 4. 05:34
 64/64 anonim ***** válasza:

A facebook oldalát tiltsd le, mert csak saját magad bosszantod vele. Ez a minimum. Elég visszás reklamálnom valami miatt amit önként olvasok. Ha pedig olyan súlyú, folyamatos, hogy becsületsértésnek tekinted, akkor pereld be. Bár ez a büntető törvénykönyvben is szerepel, úgyhogy fel is lehet jelenteni.


Ha pedig megüt, akkor aztán végképp jelentsd fel! Az nem a gyerek érdeke, hogy ilyesmit eltűrjön bárki is. A gyerek érdeke az, hogy lássa, hogy ha valaki törvényt szeg, annak következménye van! Nem kell a gyerek előtt drámázni, egyszerűen el kell menni a rendőrségre.

2015. jan. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!