Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem élettársa...

A volt férjem élettársa feltölthet képet a gyermekemről?

Figyelt kérdés

Kéthetente hétvégén náluk van a fiam. A kapcsolatunk nagyon rossz, folyamatosan piszkál engem, nyilvánosság elött nekem jön. A képeket az én nyilvánosság elött való lejáratásom miatt tette fel. Folyamatosan bántó posztokat írkál rólam. A volt férjemmel a közös szülői felügyeletet megszüntette a bíróság. Nem kéne engedélyt kérnie tőlem mielőtt a képeket a fent említett lejáratási célból felteszi? Hogy szólnak a személyiségi jogok 11 éves gyermek esetén?

Fiam véleménye: - Ezeket a képeket rakta fel? Pedig én nem akartam volna



2014. szept. 16. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
A gyermekem iskolai életébe engedtessék már meg, hogy beleszólásom legyen a szülőin. Az hogy ő is ott van és benne feszültséget okoz ne én tehessek már róla. Senki nem hívta, már a többi szülőt is irritálja, mert igencsak megemelte a hangját velük szemben is....
2014. szept. 16. 10:22
 32/64 anonim ***** válasza:

Most kérdező mi fáj neked? Az hogy mosatni férjed cseszik az elöző házasságból származó gyerekre vagy mi?

Mert ha törödik vele ami úgye normális akkor miért baj ha az apja párja is ezt teszi?

2014. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
55%

Ha téged tanúk előtt bántalmazott, akkor kérj távoltartási végzést.

Ha a gyereket próbálja negatív irányban befolyásolni, akkor vidd a gyereket pszichológushoz, aki ezt igazolni tudja. Aztán lehet a láthatást korlátoztatni a bíróságon.

A kiskorúról feltett fényképek levételét a szülő kérheti az idegenek oldaláról. Amíg a férjednek ez csak barátnője, addig idegen.

Ha pedig valóban tenni akarsz valamit, akkor ne itt sírdogálj, hanem menj el egy ügyvédhez.

2014. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Mivan? A mostani férjem imádja a gyermekemet.. olvasd már végig..a mostani férjem gyerekét is én nevelem mert elhagyta az anyja az én saját gyermekemet is én nevelem valamint a közös gyermekünket. Imádjuk egymást 5-en! A gyermekeim is nagyon szeretik a mostani férjemet.
2014. szept. 16. 11:23
 35/64 anonim ***** válasza:
Persze hát a mostoha anya is biztós ezt írná.
2014. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 33-as!!!!! Végre egy válasz ami a kérdésemre reagált ténylegesen!!!!
2014. szept. 16. 11:25
 37/64 anonim ***** válasza:
Nincs teljesen igaza a 33asnak, kerdezo.
2014. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Nincs mostohaanya!!! A gyerekek velem élnek!!!
2014. szept. 16. 11:33
 39/64 anonim ***** válasza:
89%
Akkor apa párja úgyan az, attól hogy nevén nem nevezed.
2014. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Nem. Nem házasok és felügyeleti joguk sincs... feltettem egy kérdést...mért bántotok...
2014. szept. 16. 11:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!