Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem élettársa...

A volt férjem élettársa feltölthet képet a gyermekemről?

Figyelt kérdés

Kéthetente hétvégén náluk van a fiam. A kapcsolatunk nagyon rossz, folyamatosan piszkál engem, nyilvánosság elött nekem jön. A képeket az én nyilvánosság elött való lejáratásom miatt tette fel. Folyamatosan bántó posztokat írkál rólam. A volt férjemmel a közös szülői felügyeletet megszüntette a bíróság. Nem kéne engedélyt kérnie tőlem mielőtt a képeket a fent említett lejáratási célból felteszi? Hogy szólnak a személyiségi jogok 11 éves gyermek esetén?

Fiam véleménye: - Ezeket a képeket rakta fel? Pedig én nem akartam volna



2014. szept. 16. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Nekes is igazad van. Akkor hagyom, hogy a gyermekem szeme láttára csináljon mindent. Biztos mire felnő majd megérti, hogy mért viselkednek így az emberek.....
2014. szept. 16. 09:18
 12/64 anonim ***** válasza:
Mi az, amit a gyereked szeme láttára csinál?
2014. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
A kérdésemre is kaphatok választ? A gyermek személyiségi jogai?
2014. szept. 16. 09:21
 14/64 anonim ***** válasza:
92%
Jaj kérdező bocs de ez már nagyon szánalmas. Gyerek nem a tiéd hanem a kettőtök gyereke,mi van akkor ha az apával van fent közös kép. Ne röhögtesd ki magad.
2014. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
Le k××××áz a gyerek előtt,a szülőin megver ezt a gyerek visszahallja kicsi a falu, a jelenlegi férjemet is lökdösi es alpári szavakat használ a 3 gyermekem szeme láttára, és füle hallattára. Tehát akkor ez a társadalmi norma....
2014. szept. 16. 09:24
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
Sérült valamilyen joga a feltöltött képpel? Lejáratja a kép a gyereket? Hátrányos vagy előnytelen helyzetben tünteti fel?
2014. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Akkor minden renben van... én reagálom túl.. legalábbis ez jön le a válaszokból. Mégegyszer köszi mindenkinek
2014. szept. 16. 09:27
 18/64 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Próbálj már a feltett kérdésekre válaszolni!


1. Azt kérdezed, hogy feltölthet-e a volt élettárs képet a gyerekről. Igen, feltölthet, ha a képet a gyerek nem ellenzi, ha a volt férjed nem ellenzi, ha a képen a gyerek nincs előnytelenül, hátrányosan, lejáratóan beállítva. Az, hogy te nem szereted a volt férjed barátnőjét, teljesen érdektelen!


2. Mi köze a feltöltött képnek ahhoz, hogy ti ketten ölitek egymást a nővel? Féltékeny vagy rá??

2014. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
Semmi köze nincs igazad van csak én hallgatom a gyerekmet naponta hogy fája lelke amiatt hogy engem lejárat. Nem magamat féltem. Avval hogy engem bánt a gyereket is bántja. Megmondta a fiamnak: azért bántom anyádat mert akkor neked is fáj. Tökre igaza van. Egyébként a gyerek nem akarta hogy ezek a krüljenekek felkerüljenek...
2014. szept. 16. 09:35
 20/64 A kérdező kommentje:
........ezek a képek felkerüljenek
2014. szept. 16. 09:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!