Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Párommal 2,5 éve vagyunk együtt.Nekem ő az első komoly kapcsolatom,vele vesztettem el a szüzességem is.Nagyon szeretjük egymást,persze vannak kisebb-nagyobb veszekedéseink,de mindig mindent meg tudunk beszélni.Harmonikus a kapcsolatunk,hasonlóan gondolkozunk és képzeljük el a jövőnket.Néha már szóba kerül az eljegyzés is,persze az még odébb van,de nagyon boldogok vagyunk.Egyik barátnőm szerint nem kellenne ennyire előre tervezni,eljegyzésen,összeköltözésen gondolkozni,sőt inkább ne is éljem magam bele semmibe,mert mivel nekem a párom az első férfi az életemben,úgyis le akarok majd feküdni másokkal is,és hogy "nem éltem még ki magam".Ez nekem nagyon rosszul esik tőle.Nem értem miért mond ilyeneket,amikor ő is látja hogy boldog vagyok.Nem hazudok,persze eszembe jutott már,hogy más férfival milyen lehet a szex,de egyáltalán nem vágyom másra,csak a páromra.Vele is el tudok menni bulizni ha éppen olyan kedvem van.


Szerintetek igaza van a barátnőmnek és inkább hallgatnom kellene rá?


20/L


2014. okt. 6. 12:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

7-es: EZT miböl gondolod?


"tökéletesen igaza van a barátnödnek.. de erre majd körülbelül 50 évesen fogsz rájönni..."


Ezzel nem mindenki van így, nekem a párom volt az elsö férfi és azóta is az egyetlen. Eddig nem jöttem rá, hogy a mással szexelés hiányozna, pedig már elmúltam 50.


A kérdésre: van, aki csak akkor érzi jól magát, ha minél több férfivel lefekszik, van, akinek meg elég egy (vagy esetleg kevés) partner. Ha neked így jó, akkor ne hallgass másra.

2014. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
A barátnődnek igaza is van, meg nem is. 17,5 éves korod óta vagy a barátoddal, nem voltál még felnőtt nélküle, sőt még most sem vagy az. Ahogy érsz, egyre határozottabban tudod, mit vársz az élettől, és egyre nagyobb problémákat fog okozni, ha másképp képzelitek a közös jövőt. Az első komolyabb buktatónál elbizonytalanodhatsz, hogy biztosan ő-e az igazi (még tökéletes kapcsolatban is), mert nincs viszonyítási alapod. Sokan azért lépnek ki egy boldog kapcsolatból, mert azt hiszik, más kapcsolatban nincsenek súrlódások, nincs tapasztalatuk. Az, hogy épp melyikőtök fogja egy idő után úgy érezni, talán mást is kipróbálna az ágyban, szintén nem tudod megmondani. Szóval elég sok helyen elvérezhet egy ilyen fiatalon kötött kapcsolat, de a barátnődnek akkor is inkább támogatnia kellene téged, nem pedig folyton lelomboznia. Az idő fogja eldönteni, hogy együtt maradtok-e, nem pedig ő (vagy ti). Kicsit tényleg irigynek tűnik, ezért vág ilyeneket a fejedhez. Persze egy jó barátnő az aggályait is megosztja veled, de nem folyamatosan azt hangoztatja, és nem rád akarja erőltetni a nézeteit, hiszen te élsz abban a kapcsolatban. Az én véleményem az, költözzetek össze mihamarabb, és majd pár év múlva meglátjátok, eljegyzésre vágytok vagy szakításra.
2014. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem rohadtul irigykedik rád.
2014. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

Kapásból 3 házaspárt tudok mondani, akik tizenéves koruk óta együtt vannak, ma már a harmincas éveik közepén, gyerekeket is nevelnek.

Kicsit túl nagy feneket kerítenek sokan a szexnek, mintha nem lenne igazi az élet akkor, ha legalább nem 3-4-5-15-26 nemi kapcsolatot létesítene az ember másokkal.

Ha otthon remekül működik, ugyan miért lenne szükség más tapasztalatra?

Kérdező, szimplán irigy a barátnőd, amiért te elsőre megtaláltad a párodat.

2014. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

Nehogy hallgass rá!Szimpla irigység,ha tudat alatt is. Ugyanez van nálunk is, 23,24 évesek vagyunk 6éve vagyunk együtt a párommal. Tökéletesen megvagyunk, szeretjük egymást. Összeillünk ,egyeznek a terveink, vágyaink.A családom ,barátnők csomószor irigykednek,hogy sikerült ilyen jóképű,okos,humoros,normális pasit kifognom,aki így szeret,támogat mindenben, milyen jó nekem.Aztán néhányan meg jönnek ezzel a dumával, hogy ők biztos nem kötnék le magukat ilyen korán ,meg nem éltem ki magam.Miért nem lépek tovább,próbálok ki másokat...

Minek? Én megtaláltam a számomra tökéletest és szerintem inkább szerencsés vagyok ,hogy ilyen korán.Mások erről csak álmodoznak.Végül is mit csinálnak ők is hanem az ideálist keresik?Látom ők miket szenvednek a párkeresésbe ,milyenek az átlagba a pasik sajnos.Hát elkeserítő.Azt hiszem ha hallgatnék a bölcs tanácsaikra egész életemben sírhatnék mit hagytam elveszni pár kalandért cserébe.

Tehát ne aggódj ,komolyan szerencsés vagy.Legyetek még együtt nagyon sokáig boldogok együtt :)

2014. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%
Lehet itt kiégésezni,meg minden,de attól még nagyon sok ilyen eset van,hogy a párok egy idö után(nem 23-24 évessel) halálra unják egymást.szerintem itt is van ilyen,akinek igencsak savanyú a szölö,mert szívesen menne szórakozni,de sajnos várják a k.kis pelusok,a bögö gyerekek,meg a párja koszos zoknijai.:)
2014. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%

már megint jöttök itt az irigységgel...nektek ez a dilitek?

ugyan mit irigyelnék egy 20 évestöl, akinek 2,5 éve párja van és azt hiszi megtalálta az "igazit".... azt hogy ennyire naiv???

szerintem a legtöbb 20 éves igy gondolja, hogy váu megtalálta a nagy ö-t..pedig nem. ki fogja nevetni saját magát, ha majd 10-15 év mulva nosztalgiázik a 20 éves énjén.

29 évesen mentem férjhez és szültem. addig világot láttam, különbözö országokban éltem, lakást vettem, autot, külföldön diplomát szereztem, megtetettem azokat a lépéseket, amikröl sokan csak álmodoznak.. egy 20 éves naiv gyereklánytol mégis mit kéne irigyelni?

2014. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%

"Összeillünk ,egyeznek a terveink, vágyaink.A családom ,barátnők csomószor irigykednek,hogy sikerült ilyen jóképű,okos,humoros,normális pasit kifognom,aki így szeret,támogat mindenben, milyen jó nekem."


Ebböl lesznek aztàn a marha nagy pofàraesések....

2014. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
24%
Valszeg azért nevetünk rajtatok, kedves mindentudo 20 évesek, mert egy kicsivel több az élettapasztalatunk, és mi mär ätmentünk ezeken, amiken ti most mentek àt.és igen, fogtok még ti is nevetni ezeken, amiket most mondtok.Ezeken a halàlos nagy szerelmeken, tökéletes, mindenki ältal irigyelt pasikon.
2014. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%
42 éves férfi vagyok. A feleségem volt az egyetlen nemi kapcsolatom. Nem vágyom másra. Van ilyen is.
2014. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!