Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellnétek, ha a párotok/cs...

Szégyellnétek, ha a párotok/családtagotok alja munkát vállalna?

Figyelt kérdés

2 hónapja munkanélküli vagyok. Nagyon rosszul érzem magam. Egy fizetésből meg tudnánk élni, de eléggé szűkös a költségvetés, arról nem is beszélve, hogy így nem halad a lakberendezés.

Sok helyre beadtam az önéletrajzomat, többek között jelentkeztem a Tescoba is árufeltöltőnek, azonnal visszajeleztek, hogy keresni fognak és felvesznek.

Anyósom szerint ne vállaljam el, mert egyetemre járok és ez degradáló, inkább várjak még egy kicsit hátha lesz a szakmámban is munka (de hiába lenne, még nincs meg hozzá a végzettségem).

Ti nagyon szégyellnétek, ha a párotok/családtagotok ilyen munkát végezne úgy, hogy a környezetetekben mindenki értelmiségi?


2014. okt. 9. 19:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szégyellném! Apukám közmunkában dolgozik, eszembe sem jutna ilyen. Ráadásul te tanulsz is, egy diákot főleg nem szoktak ezért lenézni, egy csomóan dolgoznak mekiben meg ilyen helyeken tanulás mellett.
2014. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg gondolj arra, hogyha te nem végzed el ezt a munkát, akkor anyós hogy megy majd bevásárolni? Olyan dolgot csinálsz amire másnak szüksége van.
2014. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért árut pakolni nem alja munka.Sőt,szerintem a mai világban semmilyen munkát nem szabad így lekategorizálni!

Szerintem ha hívnak menj nyugodtan oda dolgozni!

2014. okt. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Anyósod egy igazi képmutató, és szégyelhetné magát amiért ennyire buta, és még mellé okoskodik is. Mindennek tudnám nevezni, csak értelmiséginek nem. Minden munka jól jön, legyen az bármi, ha takarítónak hívnak mert éppen ott van hely, akkor el kell fogadni, és kész. A munka nem szégyen, nagyobb szégyen az mikor életerős emberként otthon vered.
2014. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hol alja munka.

Ha tényleg értelmiségiek a környezetedben élők és nem csak a két szép szemükre kapták a papírjaikat, akkor rend van a fejükben és tisztában vannak azzal, hogy minden munka fontos a maga módján.

2014. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
*hogy
2014. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!