Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl azon, hogy...

Hogy lépjek túl azon, hogy bántalmazott az exem?

Figyelt kérdés

Nem most történt, közel 5 éve...de a mai napig kísért. Nem kerültem kórházba, arra nagyon figyelt, de kaptam tőle pár pofont, jó néhányszor úgy meglökött, hogy a fejem a falon koppant, egyszer combon rúgott. Össze-vissza szorongatta a karomat, sokáig tele voltam kék-zöld foltokkal. Az ok? Az ő helyére ültem le az ágyon. (Ez nem vicc!)


Akkor éjjel rettegtem, nem tudtam, hogy lesz-e folytatása. Másnap elment dolgozni, én viszont felhívtam bátyámat, hogy segítsen. Mikor hazaért, közöltem, hogy lehet költözni, összepakoltam mindenét, csak vigye. Tesóm annyit mondott, hogy ha egyszer meglátja a közelembe, kamatostól kapja vissza az előző estét.

Eddig nyugtom volt, de ma véletlenül találkoztam vele. És előjött újra minden.


Van új kapcsolatom, a párom egy csodálatos ember, és neki is nehéz volt elmondani, hogy miért ugrottam hátra csak azért, mert hirtelen mozdulatot tett.

Sosem fogok ettől szabadulni?


25N



2014. okt. 14. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Hidd el felszabadító ha kiállsz magadért."

Igen, ebben van valami, de sokan nem mernek kiállni magukért. Sok rosszat hallani. Örülök, hogy jó kezekben vagy.

2014. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%
Én egy csodálatos,jó emberrel élek már 20 éve de sajnos nem tudom teljesen kitörölni az előtte levő 12 éves pokoli kapcsolatomat!Már az új családommal éltem vagy 5 éve amikor egy nyilvános helyen összefutottunk az ex társaságával és ő éppen üvöltözve veszekedett valakivel! Én lebénultam a sokktól,nem tudtam megmozdulni,hirtelen menekülési útvonalakat kerestem a helyiségből miközben remegtem és a sírógörcs kerülgetett!Távol voltak tőlem és a jelenlegi párom is ott volt mellettem,de az ex hangja ezt művelte velem! Azóta sok év telt el és nem találkoztunk,de nem is szeretnék!
2014. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

7-es.

Nem akarok lesüllyedni az ő szintjére.

2014. okt. 15. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!