Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ! Ha AZ apa nem ismerte el...

Beata kinga kérdése:

! Ha AZ apa nem ismerte el gyermeket a születése után se még 1 év után se akkor késöbb tehet valamit a piciért?

Figyelt kérdés
Van házas társam ö elismerte de most a valodi spa megjelent azzal hogy ö elakarja ismerni Dns-tesztet akar csináltatni!!! Attol mert a Dns teszt elismeri hogy ö AZ spa attól függetlenül a pici nálunk marad ugye???hozzá tenném hogy bünetett elöitéletü a valodi apuka
2014. nov. 4. 09:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
"persze a gyerek tudni fogja hogy ki az Apja !de azt is tudni fogja mi volt az oka hogy nem ismerte el elöször!" - Kérdező, bárki bármit mond, ne hagyd magad, EZ A NORMÁLIS! A kavarásokat és félelmeket többnyire a titkolózások és hazudozások szülik.
2014. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem kell házasságban élni ahhoz, hogy 2 embernek gyereke szülessen. De még ha házasságban él valaki évek óta, és teszem fel a szeretőjétől vár gyereket, az apának akkor is joga van a gyerekhez. Értem én, hogy te mit írsz, de a bíróságon sok minden megtámadható, és bizonyítható. Mondjuk ha ilyen a pasi, akkor nem biztos, hogy addig elmenne, talán csak neked akar kellemetlenséget.

Mondjuk számomra fura, hogy terhes leszel valakitől, aztán kerítesz egy másikat aki elvesz, és sajátjának elismeri a gyerekedet. Ennek is mi értelme volt? Ez a házasság jól megfontolt volt, évek tapasztalatára, szerelemre, szeretetre alapozott? Mert ha igen, akkor nem értem, hogy lettél a másiktól terhes?

2014. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#32 "Értem én, hogy te mit írsz, de a bíróságon sok minden megtámadható, és bizonyítható." - sokminden, valóban. EZ SPEC NEM! - lásd Ptk, deklaratíve fel van sorolva, hogy kinek milyen esetben van hozzá joga, és a biológiai apa nincs köztük, csak ha férj volt az adott időben.

Persze beadhatja a bíróságra, befizetheti rá az illetéket, van az ilyenekre "felperes kérésének nincs ténybeli se jogi alapja" peren kívüli elutasító végzés iratminta, fogalmazó kitölti, kinyomtatja, bíró aláírja, pecsét, tértivevényes ajánlott - oszt jónapot. (bár olvasva erről az emberről, szerintem már a húszezer körüli illeték híre is le fogja hűteni a lelkesedését, és nem lesz ebből még beadvány se:))

2014. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászóló !!! 2 évig voltam egyutt a pici apjával ő lelépett mikor 5 hónapos terhes voltam !igen a mostani kapcsolat szerelemre épült fel féltem röször belekezdeni de adtam neki 1 esélyt és az hogy feleségül mentem hozzá igen szerelem miatt meg ő neki vallása van !ez kötelezö volt mert ha nem tettük volna meg paraznasag lett volna!!!az hogy ő a nevére vette szerintem egy szép dolog volt nem mindenki lett volna ra képes ,ő szereti a kislanyomat nagyon!hozza tennem a volt párom sokat ivott,meg vert is na most akkor az normalis lett volna???nem honnem meg az hogy 6gyereke van meg es szarik rajuk normalis?? Meg már miota nem kereste a lányt most miert kell neki ??arra a válsz hogy lejárt a munka szerződése es ha a lányt elveszi tőlem elmegy vele gyesre !!most akkor ez a válasza normalis volt hm???ez apa??hat nem !!egy pénzéhes dögvész!!!
2014. nov. 6. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!