Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valóban...

Lehetséges az, hogy valóban imád és szeret, mégis megcsalt és bunkó volt velem?

Figyelt kérdés

Elhagtam a férjem, messze költöztem tőle és ez észhez téríthette, mert zokog, sír, könyörög, hogy én vagyok élete értelme..... Azt állítja sosem csalt meg, bunkó és szemét volt, sokat megbántott és szándékosan. Belefáradtam a megaláztatásokba és elhagytam a gyerekünkkel. Most könyörög és egyfolytában bizonygatja szeret és mindent megtesz értünk, ne hagyjam őt el, nélkülünk nem tud élni! Nem tud aludni, enni, imádja a családját.

Lehetséges, hogy ez kellett, hogy rájőjjön milyen fontosak vagyunk neki? Vagy igaz, hogy kutyából nem lesz szalonna? 1 hónja hagytam el, annyi mindent megtett már értünk és tényleg megváltozott. Amikor megmondtam neki, hogy beadom a válást, teljesen kész volt, nagyon sajnáltam. Valóban őszinte és szeret ennire minket, hogy megalázkodik és olyan mint egy kiskutya?


2010. jan. 27. 12:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%

szerintem azért kapott ekkora sokkot, mert nagyon szereti a gyerekét, és most tudatosult benne, hogy hétvégi apuka lesz.

szeretne ő is részt venni a gyereknevelésben, ezért viselkedik ilyen bűnbánóan.

ha a gyereknek jó apja volt, akkor érdemes átgondolni, hogy folytatod-e vele nyitott kapcsolatban, vagy sem.

arra szerintem ne számíts, hogy veled szemben megváltozik a viselkedése.

2010. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hát ettől tartok én is, hogy tényleg ilyen alattomos, én már bármit kinézek belőle. Viszont a szüleimnek és a családomnak is bizonygatja, imád. Képes lenne mindenkit hülyíteni?? Hazodni mindenkinek?

Találkoztam a csajjal, vagyis, ahogyan mondták az ismerősők, utólag visszagondolva tényleg furi szitu volt, de én akkor el voltam foglalva a babámmal. És ahogy a csajra néztem olyan érdekes érzésem volt, mintha kiröhögne. És ebben az időben kb 2-3 éjszaka is azt álmodtam, hogy megcsalt. amikor mondtam a férjemnek, azt mondta tiszta lökött vagyok. Mindent tagad, azt mondja csak be akarják sározni. Na de ennyien??Egyszer még régebben felhívta a csaj és azt mondta valami kollegéja, akit be szoktak vinni dolgozni a haverjával, mert messze lakik és mikor együtt vannak szolgálatban, úgyis kocsival jár a férjem, elviszi a nőt. Nem gondoltam én rosszra. Majd máskor meg ugyanerről a nőről azt mondta, hogy valami munkahelyi bulit az ő éttermében szerveznek ezért láthatták vele sokan.

Mindent tagad, de mégis elvörösödik, ha néha egy-két szitut felhozok.

Beszéljek a nővel? Érek valamit vele? Nem hinném, hogy elmondja nekem őszintén.

2010. jan. 27. 13:29
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
nalam a megcsalas valo ok. Sosem tudnek ujra megbizni az illetoben. nem beszelve arrol h utalom mikor hulyenek neznek. marpedig a kapcsolat alapja a bizalom. ha bizalomrol nem tudunk beszelni akkor kapcsolatrol sem. en nem toltenem a draga idomet avval h allandoan azon izgulok ha kesobb jon akkor becsajozott megint es eppen ujdonsult csajaval van. inkabb egyedul felnevelem a gyerekunket.
2010. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A férjed most elvesztette a házi rabszolgáját, gondolom nincs aki főz, mos vasal stb. rá. A másik nő lehet h ezeket nem vállalja be, lehet neki csak szeretőnek kellett a férjed. Nem csoda ha a férjed pánikba esett, hogy még a végén két szék közül az asztal alá esik.

Én voltam, aki írta, h a faterom lépett le. Ne tudd meg milyen hisztit, kuncsorgást, küszöbrágást lerendezett apám. Azt hittem ilyen a világon nincs. Aztán amikor megint biztonságban volt újra nekiállt csajozni. Az exnője meg hónapokig zaklatta anyut!

Ne higyj a hisztinek, legyél erős!

2010. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%

De, ha a csaj el akar titeket választani, akkor lehet, hogy elmond neked mindent őszintén, van rá esély. Hangsúlyozd, hogy válni szeretnél és köztetek marad, amit mond.

Ekkor még mindig hazudhat, attól tartva, hogy ha "köp", akkor a férjed elhagyja. Szóval ha többen mondták, akkor biztos lehetsz benne, hogy csal a férjed. A megcsalthoz már csak akkor jut el a hír, mikor már mindenki rajta röhög, hidd el. Ebben kár kételkedned.

De abban igaza van a válaszolónak, hogy bár te nem kellesz neki, mint nő, de a család, a gyerekek kell neki, ezért sír és könyörög.

Lehet, hogy ha visszafogadod, akkor inkább nem mer többé kapcsolatba bonyolódni annak érdekében, hogy nevelhesse a saját gyerekeit, tartana a következményektől. Mondjuk attól még téged már nem szeret, mint nőt, de együtt maradhattok boldog családként.

2010. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Viszont mindig azt mondja, hogy hiányzok, mint nő, szeret szeretkezni velem, imádja minden porcikám és valóban állandóan szeretkezni akart velem, mindig!!

Nem értem én ezt. Akkor miért kell másik is. Vagy ha mégsincs másik, akkor miért volt velem tuskó? Közben meg mindig szexelni akart, de megbántott állandóan.

Nincs pofám a nő elé állni.

2010. jan. 27. 13:47
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már biztos hogy nincs a nővel semmi, akkor sem ha volt. Szóval ha számodra fontos, hogy mi történt régen, és nem hiszel a férjednek (én sem tenném) csak kíváncsiságból felkeresném a nőt, hogy mesélje már el mi volt köztük. megmondanám, hogy válni szeretnék, és tényleg szeretném tudni mindkét verziót.


Egyébként elképzelhető hogy a férjed tényleg most úgy gondolja, hogy sosem csal meg többet, és valóban úgy érzi, hogy nagyon szeret téged, de hát mivel korábban is a problémákra ezek szerint egy másik nő karjait találta megoldásnak, nem tudom hogy később ez a szokása mitől változna. Nem azért kéne hűségesnek lennie, mert fél hogy elhagyod, hanem azért mert szeret.


De még mindig nem derült ki, hogy miért viselkedett veled úgy ahogy... Mi volt az eredeti baja.

2010. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%

Sose fogja bevallani, hogy megcsalt, mert akkor tudja ő is hogy elveszti azt a reményt is, hogy visszaszerezhet. Szerintem kutyából nem lesz szalonna, de azért mindenképp próbáld meg kideríteni, hogy valóban megcsalt-e. Találkozz a csajjal és mondd neki azt, hogy a férjed elmondta, hogy van viszonyuk (vagyis csinálj úgy, mintha bevallotta volna a férjed) és tarts ki emellett. Először tagadni fog, de ha kitartasz , hogy tudod tutira mert a férjed bevallotta és valóban a szeretője, akkor 10 perc alatt megtörik. Ez a legbiztosabb, hogy megbizonyosodj róla, hogy igaz e. Ja és mondd meg neki, hogy csak azt szeretnéd tudni, hogy mióta tart a dolog mert ezt a férjed nem árulta el. Fontos, hogy evvel csak személyesen hozakodj elő, mert telefonban letagad mindent, nem látod a reakcióit és meg tudja kérdezni a férjedet egyből, hogy valóban ezt mondta-e.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Ja azt meg sz.rd le, hogy mit gondol a nő rólad. Miért ne állhatnál elé, neki kéne szégyelnie magát, ha meg nem volt semmi, akkor meg meg fog érteni. Ez járjon a fejedben, hogy NEKED NINCS MIÉRT SZÉGYENKEZNED!
2010. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy nem tudja miért viselkedett olyan ocsmányul és bunkón és bántott mindennel. Nagyon bánja és utája is magát ezért, de soha többet nem fog így viselkedni, bizalmatlanságra utaló jel sem lenne többet. a leboldogabb felelség leszek mellette. Nagyon szeretné, ha megbocsájtanék neki és együtt boldogan nevelnénk fel a kicsikénket.

A csajhoz még bátorság kell, de valóban ez lenne a legjobb, beszélnem kell vele. Egyébként a szex terén egyszerre csak iszonyatosan megváltozott, erre emlékszem. És a nő idősebb a férjemtől 8 évvel.

2010. jan. 27. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!