Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valóban...

Lehetséges az, hogy valóban imád és szeret, mégis megcsalt és bunkó volt velem?

Figyelt kérdés

Elhagtam a férjem, messze költöztem tőle és ez észhez téríthette, mert zokog, sír, könyörög, hogy én vagyok élete értelme..... Azt állítja sosem csalt meg, bunkó és szemét volt, sokat megbántott és szándékosan. Belefáradtam a megaláztatásokba és elhagytam a gyerekünkkel. Most könyörög és egyfolytában bizonygatja szeret és mindent megtesz értünk, ne hagyjam őt el, nélkülünk nem tud élni! Nem tud aludni, enni, imádja a családját.

Lehetséges, hogy ez kellett, hogy rájőjjön milyen fontosak vagyunk neki? Vagy igaz, hogy kutyából nem lesz szalonna? 1 hónja hagytam el, annyi mindent megtett már értünk és tényleg megváltozott. Amikor megmondtam neki, hogy beadom a válást, teljesen kész volt, nagyon sajnáltam. Valóban őszinte és szeret ennire minket, hogy megalázkodik és olyan mint egy kiskutya?


2010. jan. 27. 12:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem 1 esélyt mindenki kaphat.

De előbb megpróbálnék vele(férjeddel) semleges területen találkozni. Udvaroljon! Bizonyítson

A nő társaságát nem keresném..Mi dolgod lenne neked vele?

Nem kellene neked abba belefolyni...

2010. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Saját tapasztalatomat szeretném veled megosztani. Semmit nem fog változni, ezek sajnos csak addig szólnak, amég vissza nem mész hozzá. Maximum annyi miatt bánkódik, hogy elhagyta az ingyen "bejárónője".

Ne menj vissza hozzá! Találsz te tőle 100x különbbet és olyat aki úgy bánik veled, ahogy azt mindig is megérdemelted volna.

2010. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

A pasikat ha a Nő hagyja el, mindig tepernek vissza. Igen ez az önérzet.... ideig-óráig biztosan jól meglennétek, majd ugyanúgy kezdődne minden előről, vagyis folytatódna.

Ha már egy kapcsolat eljut ilyen szintig, nincs mit menteni sajnos. És nagyon jól tetted, hogy elhagytad és meg merted lépni ezt a lépést. Sokan nem lépnek és ilyen megaláztatásban élik le az életüket.

Ne táncolj vissza, még most biztos rossz Neked, de majd lecsillapodnak a kedélyek és később majd tudsz már ismerkedni, és talán találsz egy normálisabbat. csak azért hogy valaki legyen melletted ne menj bele ilyen megalkuvásokba egy gyerekkel főleg.

Gondolkodott volna akkor mikor nem egyszer szándékosan jól megtiporta a lelkedet.

Hidd el, ez csak férfi önérzet.

2010. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha bűnbánó lenne, nem sumákolna.
2010. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
26%

Az én szememben ez másképp néz ki, mélyebb.


A felszínen biztosan úgy van, ahogy mondod, az érzéseid a te érzéseid, olyanok, amilyenek, ezzel lehetetlen vitába szállni, te érzed őket, te éled meg ilyennek az életed...


Ettől még nem biztos, hogy más nem látja másként. Sőt, ez a valószínűbb.


Te most egy elég fölényes szemszögből nézed a szituációt. A férjed "észhez tért" -ez a kifejezés is egy példa erre. Én nem tartom valószínűnek, hogy elment volna az esze. Az lehet, hogy megcsalt, ezt nem tudhatom. Ha úgy is volt, annak is megvan biztosan az oka. Mint ahogyan annak is, ha bunkó volt veled. Ezek nem az égből jönnek, mindennek megvan valahol a kiváltó oka, amit nem érsz el sosem, ha csak a felszínt kapargatod. Ahhoz jó mélyre le kell ásni. Fáradtságos melóval. Ezt kevesen vállalják.


Ha a kérdés az, rendbe lehet-e hozni egy ilyen szituációt, akkor a válaszom igen, lehet. De nem biztos, hogy "megéri". Nem biztos, hogy ez a jó megoldás. Nem biztos, hogy ez a sorsotok. Egy biztos, a gyerekek attól/akkor a legboldogabbak, ha azt látják, a szüleik együtt vannak és szeretik egymást. Ha úgy döntesz, hogy adtok egy esélyt egymásnak, akkor szállj le a magas lóról nagyon gyorsan, nem a párodnak kell tepernie érted, mert az ugyanide vezet, ahol most vagytok. Csak akkor sikerülhet egy ilyen akció, ha mindketten egyformán akarjátok, és képesek vagytok együtt dolgozni ezen. Akár családterapeuta bevonásával, mert ti, tetszik vagy sem, "belülről" nem láttok meg sok mindent, amit kívülről meg lehet látni. Ezt hívják pszichológiai vakfoltnak. Mindenkinek van ilyen, csak nem ugyanott és nem ugyanakkora.


A megalázkodás nem jó. Nem hiszem, hogy erre lenne szükséged. Egy boldog párkapcsolat szerintem nem azon alapul, hogy az egyik könyörög, a másik pedig engedményeket tesz. Mire mész egy ilyen pasival? Ilyen volt, amikor beleszerettél? Mert valamikor biztosan nagyon szeretted, ha gyereket vállaltál tőle. Ez tény. Ha a folytatás mellett döntesz, ebből meríthetsz erőt.


Elmondom, én hogyan látom ezt: Ő nem rossz és te sem vagy jó. Ahogy fordítva sem lenne igaz ez. Problémáitok vannak, amiket megpróbálhattok megoldani, és akkor talán lehet belőletek újra egy család. Akár még boldogok is lehettek. Vagy nem sikerül, és akkor nem. Ha nem próbáljátok meg, akkor biztosan nem sikerül. Ez ilyen.

2010. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ne beszelj a csajjal, mert azt mondd,amit akar es nem leszel elorebb. Legyen benned buszkeseg.

A ferjeddel kapcsoltaban pedig tisztazd az erezelmeid, szereted-e, vagy sem, meg tudnal-e bocsatani es uj lappal kezdeni?. Ha igen,akkor en adnek egy neki egy eselyt, mert szerintem az elso eselyt mindenki megerdemli. Ha bizonyit es helyerjonnek a dolgok,akkor szuper, ha meg nem,akkor barmikor kilephetsz, nem vesztesz semmit,ha megprobaljatok ujra egyutt!

2010. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél.Megbocsájtani lehet felejteni nem.Ha visszafogadod újra meg kell tanulnod bíznod benne.Ami nagyon nehéz lesz.Egy idegig talán te irányítod majd a kapcsolatotokat de én félnék attól ha nyeregben érzi majd magát újra megteheti.Előre nem lehet tudni.Ha valóban nagyon szereted fogadd vissza és bocsáss meg.Szíved joga,hogy döntesz.Én nagyon sok boldogságot és kitartást kívánok neked!Bárhogy is döntesz találd meg a boldogságot.
2010. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!