Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Elfogadnátok ha a 24...

Szülők! Elfogadnátok ha a 24 éves lanyotoknak 37 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
éves barátja van? A fiú egyébként végképp nem néz ki annyinak, így amikor megismerkedtek a lánnyal, a lány nem tudta hány éves...miután megtudta a korát, tidta hogy nem kellene belemennie, de akkor már késő volt, egymásba szerettek...már több mint egy éve együtt vannak, kezdetben titkolták a kapcsolatot a szülők elöl, de észrevehetően boldogok...ti mint szülők ezt elfogadnátok?
2014. nov. 23. 23:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
13 év korkülönbség nem egetverően sok, teljesen elfogadható.
2014. nov. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én is pont 24 vagyok, amikor a vőlegényemmel megismerkedtem 21 voltam, ő 30. Előtte nekem is huszonéves barátaim voltak, max 5 év korkülönbséggel. Mikor a szüleim rákérdeztek, hogy hány éves, akkor láttam az arcukon, hogy meglepődtek, de nem ellenezték, és nem kaptam semmiféle negatív kritikát, vagy lebeszélést. Most az esküvőnket szervezzük, jövő nyáron lesz, ő akkor lesz 34, én 25. Sosem találkoztam olyannal eddig aki megszólt volna minket a korkülönbség miatt, valamint mi magunk között sem érzékeljük, hogy 9 év lenne közöttünk. Persze olykor nevetünk, amikor előjönnek a gyerekkori sztorik, hogy ő x idősen már rég csajozott, én meg még a csattogós lepkét húzkodtam magam után..stb. :))

Tehát ebből adódóan a lányomat sem tiltanám azért mert 10, 15 év van közte és a párja között. Természetesen nem mindegy, hogy hány évesen, tehát 15 évesen ne legyen 30 éves párja, de 24 évesen már felnőtt nő, és el tudja dönteni mit szeretne. Ha netalán nem működne közöttük a dolog a korkülönbség miatt, akkor úgyis kilép belőle és magától is rá jön ha nem jó neki tovább.

2014. nov. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
El. Ez a korkülönbség még belefér szerintem.
2014. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!