Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem azt mondta nem...

Feleségem azt mondta nem vonzódik hozzám. Nagyon rosszul esett. Nem vagyok elhízva, nem vagyok igénytelen, rendes a viselkedésem is. Miért kell ilyet mondani?

Figyelt kérdés
Adok magamra,márkás rendes ruhákba járok,szerintem van stílusom,nem vagyok ápolatlan,nem vagyok elhízva,az emberekkel úgy ahogy vele is normálisan viselkedem.Persze nem vagyok tökéletes nyilván,de azért ilyet mondani.Nagyon rosszul esett.Mind ezt úgy mondta hogy szeretkezni szerettem volan vele a minap.Érdekes mert hétvégén szexeltünk,én úgy vettem lsure hogy kíván,nem tudja magár megjátszani,szóval nem értem az egészet.Soha nem erőltetem rá a szexet,még arra se mondhatná hogy azzal elveszem a kedvét tőle.
2014. nov. 26. 16:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%
Bizos van valakije. .
2014. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem simán csak rossz pillanatban kaptad el, előfordul. Ha valami miatt frusztrált, simán kicsúszhat ilyen is. A csodaszer: egy beszélgetés.
2014. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak azt akarta mondani, hogy akkor nem kíván, nem vonzódik. A tudomásodra hozta, hogy most nem akar szeretkezni, miért nem tudtad elfogadni, minek nyomultál még utána is? Van úgy, hogy az embernek nincs kedve, másnapra megjön, ezt el kell fogadni. Az ember nem gép.
2014. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 jacintoserdo válasza:
kerdezz ra hogy miabaja most mert mondta ezt? en aterzem amit te enis igylettem lecserelve egy jobra de mai napig nemtudom miert
2014. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 az a jobbik eset ha jobbert dobnak, az az igazi gaz, ha csunyabbert/rosszabbert.....
2014. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15#

A szépség relatív...


Másreszt a férfiak néha megunják a kirakatbabákat..



Szeintem is sak akkor nem kívánt... Nagyon bosszantó, amikor az ember párja nagyon nyomul, közben nagyon nincs kedvünk hozzá.

Két valtozat van. Engedünk.. Ennek két kimentele..rosszul érezzük magunkat tőle, emrt egyáltalan nem tudunk ráhangolődni, a egesz szex, ami máskor örömmeltölt el, és szuper, egy erőltetes lesz, és nem jó élményt kapcsolunk hozzá... A másik kimenetel az az,hogy felvesszük a haguatot, és jól sül el.. Ez nagyon ritka..

A másik valtozat, higy azért érezzük magunkat rosszul, mert visszautasítottunk, főleg ha többedik prőbálkozásra. Aztán még mindig nyomul a másik, és akkr hogy megértse a nemet nem lehet szelen megmondani, mert már minket is frusztrál a dolog..

Ha nem akkor nem..

Ez még nem jelenti azt, hogy baj van a kapcsolatotokkal, vagy veled, vagy a hozzád való viszonyával..

Ha ez rendszeressé válik, akkor van baj

2014. nov. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Bence_ ***** válasza:
Ilyenekről nem szoktatok beszélgetni?
2014. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Miért is beszéltünk volna,ha a szex eddig normálisan működött köztünk,persze ha bármi ilyen nemű gond volt,akkor beszéltünk róla.De azért ez kicsit más dolog
2014. nov. 27. 10:56
 19/19 Bence_ ***** válasza:

Megértem, hogy rosszul esik amit mondott.

De ettől, hogy egymással akkor is kommunikáltok ha kellemetlen az amiről szó van.

Csak ő tudja, hogy miért mondta.

2014. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!