Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerető valóban akarhat...

A szerető valóban akarhat közös gyereket a "barátnőjétől"?

Figyelt kérdés
Egy kedves barátnőm állítja, hogy a szeretőjével közös gyereket terveznek és nem ő kezdeményezi. A gond (szerintem), hogy a szeretőnek esze ágában sincs otthagynia a családját. Van valakinek tapasztalata, hogy ilyenkor a szerető tényleg akarhat gyereket és mi lehet a végkifejlet? Féltem a bartánőmet. (olyan megjegyzést nem kérek, hogy minek avatkozok bele, mert nem fogok, csak számomra hihetetlen az egész)
2014. dec. 6. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Kell neki egy szuka akit kezelgethet, igy ilyenekkel eteti.

Off: nem Kata a csaj?

2014. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. dec. 6. 20:37
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

Az en szeretom is szeretne kozos babat, de o azt tervezi hogy elvalik es egyutt oregedunk meg.

A baratnod szeretoje ha nem akar valni akkor csak amitja a not hogy el ne zavarja. Ha msg tenyleg bekovetkezne, mosna kezeit es lelepne. Addig pedig abban bizik hogy ez minel kesobb tortenik majd meg.

2014. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13-as: Abban mi a racio, hogy kizarolag amitja?Akkor miert akar vedekezes nelkuli szexet? Annyi mas no van a vilagon szivasson akkor mast. Raadasul nok kozott dolgozik es szeretik. Akkor van ok a felelemre.
2014. dec. 6. 21:38
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Láttam én ennél cifrább dolgot is az életben, szóval még igaz is lehet, hogy akar közös gyereket a szeretővel.

De esélyesebb, hogy csak hülyíti a barátnődet.

2014. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam szerető. Az én pasim sem akart elválni. De a felesége tudott rólunk, neki is volt valakije. Csak fontos volt nekik a látszat, a pénz, hogy ne kelljen osztozkodni.

Ő is akart tőlem gyereket. Komolyan! Szerintem az volt az oka, hogy így akart megtartani és örökre magához láncolni.

2014. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
16os szegyelld el magad....
2014. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A barátnőm megszívta. Csak ámították. Szerencsére nem lett gyerek. De az igazság, hogy a férjecske a lebukás küszöbén valott otthon, de csak részben (ki tudja), és végül fülét-farkát behúzva maradt is otthon. Most nagyon védi a családját és igyekszik példás férj lenni. Másik szerető is kilátásban van (már).
2015. júl. 5. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!