Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az barátom megütött, ti...

Az barátom megütött, ti hogyan léptetek/lépnétek túl ezen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves lány vagyok. Az eset október vége felé történt. Mondtam a barátomnak, hogy ha nem látok változást az agresszivitása tekintetében, akkor szakítunk. Persze, előtte, amikor felhozódott ilyesmi, ígérte, hogy sosem ütne meg. Minden tökéletes volt vele, rengeteget beszélgettünk, és nevettünk, de volt, hogy egyik percről a másikra dühös lett, teljesen alaptalanul féltékenykedett. Szóval, amikor mondtam neki, h változnia kell, megütött, ököllel. Hatalmasat reccsent, szerencsére nem tört el az arccsontom, de csúnya monoklim lett.

Ez nálam történt, a lakásomon. Először megijedt, bocsánatot kért, majd mondta, h ez igazából az én hibám. Akármit csináltam (fenyegettem, kérleltem) nem volt hajlandó elmenni onnan, a telefonom is elvette. Nem volt más választásom, azt hazudtam neki, h nem haragszom, menjünk le venni vmi kaját. Ez nem volt igaz, a vasútállomásra mentem (ott élnek a szüleim, itt Bp-n nem tudtam, h kihez fordulhatnék ilyen szélsőséges esetben), ő pedig jött velem, mert nem tudtam sehogyan sem lerázni, csak a vonaton, mert neki nem volt jegye.

Természetesen nem adok neki több esélyt, márnem vagyunk együtt. A helyzetet nehezíti, hogy egy helyen dolgozunk. Azt gondoltam, h ok, ez megtörtént, most szakítottunk, és hamar túl leszek az egészen, de egyszerűen nem megy. Ugyanúgy be kellett mennem dolgozni, 1 kg alapozót tettem a monoklimra, és vastagkeretes szemüveget vettem fel, h ne látszódjon. 1-2 hétig minden reggel bőgtem. Nem csak emiatt, hatalmasat csalódtam benne, a bizalmamba fogadtam. A cégnél vezető beosztásban dolgozik, szerencsére nem egy irodában vagyunk. Ott ő a pótolhatatlan, mindent megtehet. Én pedig szenvedek az egésztől, és egy időzített bombának érzem magam. Legszívesebben elmondanám mindenkinek, de nem tehetem, és nem tudok rajta túllépni…. nagyon szeretek ott dolgozni, de olyan jó lenne, ha ő nem lenne ott.



2014. dec. 7. 17:01
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
69%
Látlelet + feljelentés! Ha ne adj isten megint megütne.
2014. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
80%
Becsületsértés... :DD Persze, látleletet beviszed, hidd el, elég világos lesz ott mindenkinek a bíróságon, hogy urasága mit próbál eltusolni egy ilyen váddal. Ne hagyd, hogy megfélemlítsen, ez csak egy végtelenül gyenge, és szánalmas f*rok! Pláne, mert azzal takarózik, hogy a te hibád volt, Ő nem tudja magát kontrollálni. Na, ne hülyítsük már itt egymást...
2014. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
44%
Énnem értek ehhez de a látlelet nem tartalmazna az arc sebein levő vér és szövetmintát a támadóról bizonyitó erejű azonositással? mert ha igen, akkor nem lenne becsületsértési per...
2014. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

Ez már 7 hete történt, akkor nem vettem látleletet, de voltam orvosnál, és ő írt nekem egy papír ezzel kapcsolatban, de az nem minősül látleletnek, feljelentést pedig csak azzal lehet tenni.

De ha akkor csináltatok látleletet, akkor is elévült volna mostanra, mert letelt a 30 nap.

Apum tanácsolta akkor, h ne vetessek látlelet, és ne jelentsem fel, mert nagyon hosszú időre el szokott húzódni az egész tárgyalás, és ha nem ítélik el, nekem kell fizetnem minden ktg-et.

Én csak túl szeretnék rajta lépni, és örülnék, ha nem lenne ott ez a barom. Hányingerem van, ha meglátom.

2014. dec. 7. 20:13
 25/54 A kérdező kommentje:
19:22 ez nagyon durva... pont emiatt nem tudom, h végig tudnám-e csinálni az egészet. A te esetedben a munkahelyen is megmutatkozott az igazi énje a pasinak, de ez a srác, aki megütött engem nagyon behízelgő, és kedve mindenkivel, és félelmetes, h szemrebbenés nélkül tud hazudni bárkinek, bármiről. 2 munkatársnőmnek elmondtam, és ők is azt mondták, h soha nem gondolták volna róla, h ilyenre képes.
2014. dec. 7. 20:15
 26/54 anonim ***** válasza:
34%

Elhiszem hogy undorodsz tőle, mert ez a "te hibád volt

" szöveg nagyon undoritó.

Ha azt mondaná, hogy bocsánat hibáztam, akkor még lenne min vitázzni, hogy megbocsájatható e ez vagy sem, na de így...

2014. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
52%
Ki az a vadbarom, debil, aki lepontoz mindnekit, és pl. a #21-est is?
2014. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
75%
Biztos a verekedő fiú pontozott le mindenkit. Azt mondtam a páromnak, ha megütném, akkor a kést nyomja a torkomba, vagy a szívembe. Azért nem volna baj, ha nem te mennél tönkre bele. Ha félelemben tart, akkor terrorizál. Lám nem kell a közelkeletre menni terroristát látni.
2014. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
87%
Igeen teljesen egyet értek, az ilyen egy beszari kis patkány, azért fenyegetőzik, mert fél, hogy elveszti a jó kis állását. Ha lenne valami amivel sakkban tudnád tartani békén hagyna, mert csak azt meri bántani, aki ellen fölényben van.
2014. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
95%

18 éves voltam, amikor az első barátom 3 hónap után iszonyatosan összevert egy részeg féltékenységi rohamában, ami után kb azonnal el is aludt, mint aki jól végezte dolgát. Úgy gondolta hogy na most ő, a FÉRFI, jól megfenyítette az ostoba nőt, ez neki előjoga. Halál nyugodtan aludt reggelig, eszébe sem jutott hogy én majd felhívom apámat, aki a bátyámmal együtt átjön és a nyakánál fogva teszi ki az ablakon. :) Látlelet, feljelentés, végül elmenekült a városból és azóta nem tudom mi van vele. Ezek a csótányok tényleg csak az erőszakból értenek, egyetlen megvert nő sem hibás, még akkor sem, ha tényleg félrelépett, hazudott, stb, mert ezekre egészséges pszichéjű ember nem azzal reagál, hogy kiveri belőle a szart is.

Fogadd meg az elhangzottakat, kérdező, annál nincs rosszabb mint ha bujkálsz és félsz tőle.

2014. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!