Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az barátom megütött, ti...

Az barátom megütött, ti hogyan léptetek/lépnétek túl ezen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves lány vagyok. Az eset október vége felé történt. Mondtam a barátomnak, hogy ha nem látok változást az agresszivitása tekintetében, akkor szakítunk. Persze, előtte, amikor felhozódott ilyesmi, ígérte, hogy sosem ütne meg. Minden tökéletes volt vele, rengeteget beszélgettünk, és nevettünk, de volt, hogy egyik percről a másikra dühös lett, teljesen alaptalanul féltékenykedett. Szóval, amikor mondtam neki, h változnia kell, megütött, ököllel. Hatalmasat reccsent, szerencsére nem tört el az arccsontom, de csúnya monoklim lett.

Ez nálam történt, a lakásomon. Először megijedt, bocsánatot kért, majd mondta, h ez igazából az én hibám. Akármit csináltam (fenyegettem, kérleltem) nem volt hajlandó elmenni onnan, a telefonom is elvette. Nem volt más választásom, azt hazudtam neki, h nem haragszom, menjünk le venni vmi kaját. Ez nem volt igaz, a vasútállomásra mentem (ott élnek a szüleim, itt Bp-n nem tudtam, h kihez fordulhatnék ilyen szélsőséges esetben), ő pedig jött velem, mert nem tudtam sehogyan sem lerázni, csak a vonaton, mert neki nem volt jegye.

Természetesen nem adok neki több esélyt, márnem vagyunk együtt. A helyzetet nehezíti, hogy egy helyen dolgozunk. Azt gondoltam, h ok, ez megtörtént, most szakítottunk, és hamar túl leszek az egészen, de egyszerűen nem megy. Ugyanúgy be kellett mennem dolgozni, 1 kg alapozót tettem a monoklimra, és vastagkeretes szemüveget vettem fel, h ne látszódjon. 1-2 hétig minden reggel bőgtem. Nem csak emiatt, hatalmasat csalódtam benne, a bizalmamba fogadtam. A cégnél vezető beosztásban dolgozik, szerencsére nem egy irodában vagyunk. Ott ő a pótolhatatlan, mindent megtehet. Én pedig szenvedek az egésztől, és egy időzített bombának érzem magam. Legszívesebben elmondanám mindenkinek, de nem tehetem, és nem tudok rajta túllépni…. nagyon szeretek ott dolgozni, de olyan jó lenne, ha ő nem lenne ott.



2014. dec. 7. 17:01
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ilyen fönököd van akkor tényleg csak addig maradj ott nála amig nem találsz egy jobb állást...
2014. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem is jutok szóhoz, apukád tanácsolta neked, hogy ne tegyél feljelentést???? Megáll az eszem. :((
2015. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

Igen, és nagyon megbántam, hogy nem jelentettem fel. Legalább annyit elértem volna, hogy ne dolgozna itt :(

Apum azért mondta, h ne jelentsem fel, mert nem gondolta volna, hogy ennyire gátlástalan, és még hónapokig zaklatni fog... :(

Egyébként sajnos a rendőrségen nem úgy szoktak az ilyen helyzetekhez állni, hogy igazat mondok. Ahogyan szerintem a munkahelyen sem hitték el.... pedig miért találnék ki ilyet?!

2015. jún. 4. 10:03
 44/54 anonim ***** válasza:

Ott dolgozol még?

Az új (ex) nőjét nem verte még meg?

2015. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Hmm, tényleg, apukád aztán szerethet téged. Tedd fel az internetre, hogy milyen gané ember.
2015. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Igen, még ott dolgozom. Nem tudom, h a mostani bnojet megverte-e. Egyébként ő olyan típus, h mindent megcsinál neki, szóval nem hinném. Nemrég vettek egy közös lakást. En imádok ott dolgozni, es nem szeretnék elmenni onnan, csak így nagyon rossz, h ő is ott van. :-(
2015. jún. 7. 19:32
 47/54 anonim ***** válasza:

Jó munkahelyet nehezebb találni, mint pasit.

Majd az utóbbi is jönni fog. Kitartás!

2015. jún. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Az barátod bekapja az fasomat! Az barátod elmegy az curvaannyába! Micsoda emberek vannak.
2015. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Miért emelted ki a kérdést, van új fejlemény?

Voltál szakembernél? Sikerült feldolgozni nagyjából az esetet? Ott dolgozol még? És ő?

bocsi a sok kérdésért :)

2015. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben - tudom, nem könnyű, de hidd el, annyira nem is nehéz - hagynám az egész bandát a francba, verjék szét egymást, nagyon rossz ilyet olvasni, egyszer engem is arconütött volt pasim, onnantól kezdve semmi könyörgésre nem mentem vissza hozzá.

Ma már elvált ember. A felesége elvált tőle, vitte a gyerekeket, mert mindenkit vert.

Kérlek, ne juss el idáig, ha gondolod, tudok adni privátban nősegítő szolgálat címeket, a verést egyszer se lehet eltűrni, nem ütünk senkit!

2015. nov. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!