Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek? Ti jartok...

Ti mit tennetek? Ti jartok kulfoldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Hazepites allatt allunk, jobban mondva a haz keszen van ,benne is elunk a ferjemmel es 2 eves fiunkal! Iden elmentunk a ferjemmel Nemetorszagba dolgozni, Sokat segitett a keresett osszeg! De a nappaliknk nem lett keszen mert arra nem futotta a penzbol. Januarban visszakellene menni de csak nekem, szoval a ferjem itthon maradna, es a fiam anyosomra! A ferjemnek munkahelye van es nem adnak tobb szabadsagot neki. Menjek egyedul haggyam a fiamat 4 honapra ujra itthon? annak erdekeben , hogy keszen legyen nekunk is minden! A fiam nagyon jo gyerek, nincsen vele problema, inkabb a ferjemmel, szeret a haverokkal kocsmazni, es figyelgeti a noket, nem tudom mi tevo legyek. A penz is kell.

2014. dec. 15. 20:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kedves kérdező!Nézd ha ennyire bizol a férjedben akkor mi értelme van?Megcsalni pedig bármikor megcsalhat ha ettől félsz.Ha itthon vagy,akkor is megcsalhat ha nagyon akar.Szóval ha ennyi a bizalom akkor mi értelme van egy ilyen kapcsolatnak?Tudom nem egyszerű itt hagyni őket,de ez egy jó próba lenne a házasságotoknak szerintem.De neked kell tudni.Ha már ilyen gondok vannak,akkor alapban valami nem stimmel a házasságotokban szerintem.Az hogy megnéz nőket,nem egyenlő azzal hogy meg is fog csalni téged.Gondolom te sem nézel át az összes férfin aki veled szembe jön.Nem vakságot hanem hűséget fogadtatok.
2014. dec. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akármilyen jó gyerek, biztos nem hagynám 4 hónapra itthon. Az egy ilyen picikének nagyon hosszú idő. Nem ér annyit egy szaros nappali.

Aztán majd arra jössz haza, hogy a férjed becsajozott a gyereket meg nem adják majd vissza, elperelik tőled, mert "elhagytad".

2014. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!