Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy egy 25 éves férfivel járjon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 06:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
89%
Amikor én 15 évesen összejöttem egy "csak" 20 éves pasival, akkor apu felhívta hozzánk elbeszélgetésre. Az elbeszélgetés következménye volt, hogy rövidúton hopp megszűntek az addig lobogó érzelmei és szakítottunk. Az elbeszélgetésen csak annyi hangzott el, hogy 15 éves vagyok, első a tanulás és még nem szeretnének unokát nevelni, tehát úgy szervezze a dolgokat. Szóval amíg nem volt kész a lecke vagy másnap dolgozat volt, addig nem volt randi, illetve a szexszel nem volt bajuk, (nem voltak naivak, hogy az én korosztályom milyen volt akkoriban és most) viszont a védekezés elsődleges téma volt. Mondjuk emiatt velem sose fordult elő olyan, hogy engedtem volna a fiúnak, hogy na csak egy kicsit rakjuk be csak úgy és társai. Nem is kellett soha remegve várnom a hónap végét, hogy vajon megjön-e.
2014. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a mai 25 évesek között sok "hülyegyerek" van,de akkor is egy legjobb korban lévő felnőtt férfiról van szó,aki nyugodtan válogathatna a 20-30 évesek között is,nem értem hogy miért pont egy tinilány kell neki,aki ráadásul nem is úgy néz ki,mint aki hú de szerelmes.Egyébként a hugomról van szó,a szüleink nem tudnak az egészről,de nagyon nem tetszik nekem ez a kapcsolat,szólni akarok a szüleimnek,de a hugom könyörög hogy ne tegyem...
2014. dec. 16. 08:03
 13/68 anonim ***** válasza:
16%

"szólni akarok a szüleimnek"


Mire varsz? Most azonnal szolj nekik. A hugod erdekeben.

2014. dec. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
78%

Én előbb megismerném azt a bizonyos férfit. Tudod, nem mindenki szemét, aljas, erőszakos perverz ám, aki elmúlt 20. Mint ahogy a 20 alattiak sem mind aranyos, tapintatos, figyelmes jófiúk. Ne a kor legyen az elsődleges szempont.

Egyébként meg nagyon rossz irányból közelíted meg a problémát. Tetszik vagy nem, ő már nem kislány, nem neked kéne megszabnod, hogy kivel járhat, meg kivel nem. Elbeszélgethetsz vele, persze. Sőt, kötelességed is felhívni a figyelmét pár dologra - függetlenül a partner életkorától -, nehogy kihasználják, vagy átverjék. De ha te mondod meg, hogy kivel járhat meg kivel nem, annak spha nem szokott jó vége lenni. És az ilyet mindig ő szívja meg.

2014. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
11%
11-es, senki nem tudhatta itt, hogy te ilyen magasan képzett művelt nő vagy, amit a fogalmazásod, szóhasználatod tükröz.
2014. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:
De ha szólok a szüleinknek,akkor én leszek a szemét,aki tönkreteszi a kapcsolatát a "szerelmével".Nagyon jó a kapcsolatom a hugommal,nem akarom,hogy megutáljon egy életre,nem tudom mit kéne tennem.
2014. dec. 16. 08:16
 17/68 anonim ***** válasza:
27%

"Tetszik vagy nem, ő már nem kislány"


De nem is nagylany. Valahol a ketto kozott van. Es semmikeppen nem hasznos neki ha egy 25 eves fickoval keveredik kapcsolatba.


Azert azt lassuk mar tisztan, hogy egy ep szemelyisegu, normalis 25 eves nem erdeklodik 15 eves lanyok irant. Pont ezert nem szabad hagyni egy ilyen kapcsolatot, mert a ficko egyszeruen kupplungos.

2014. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
87%

# 11/12


húha, kicsit idegbeteg vagy, nem? kemény vagy, verd össze majd a 25 éves srácot, aki a lányodnál próbálkozik :D aztán mehetsz börtönbe.

pont ez a baj, h a hozzád hasonló primitív embereknek is lehet gyereke.


na akkor kezdjük. akik nem tudják, h mi az a pedofília, azok miért okoskodnak itt? segítek, a pedofilok a NEMILEG ÉRETLEN gyerekekre izgulnak. egy 15 éves az nem ilyen. itt kezdődnek a problémák, h alapfogalmakkal sem vagytok tisztában meg a saját frusztrációtokat is beleviszitek a válaszba.



kérdező, először elbeszélgetnék azzal a férfival, aztán döntenék. nem megszokott egy 15 éves lány 25 éves fiú viszony, de nem is beteges. szerintem a húgodnak kéne megbeszélni és elmondani a szülőknek.

2014. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
22%

11-es vagyok, 38 eves, es ferfi.


a lanyom 10 eves. A kis pedofil gyokerek szerencsetlensegere en vigyazok is ra. Es eleg hatarozott tudok lenni.

2014. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
88%
Sok 25 év körüli fiú azért keres ilyen fiatal lányt, mert nincs önbizalma a korban hozzá illőkhöz közeledni. Úgy gondolják hogy ilyen fiatal lány számára ők már IGAZI FÉRFInek látszanak és tudnak velük úgy viselkedni mint egy igazi férfi.
2014. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!