Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy egy 25 éves férfivel járjon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 06:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, nem hiszem, hogy a szülő engedélye kellene ahhoz, hogy valaki valakivel járjon... legalábbis nem rémlik, hogy én ehhez anno bármikor is engedélyt kértem volna...

Konkrétabban megfogalmazott kérdés kellene a konkrét válaszhoz.

2014. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
77%

"Nagyon jó a kapcsolatom a hugommal"

Akinek jó a kapcsolata a testvérével, az nem akar keresztbe tenni neki. Ne csak magadat nézd, hanem őt is! Zavar téged? Lehet. Nem kötelező szeretned a húgod pasiját, de ha húgodat szereted, elfogadod, hogy őt szereti. Inkább igyekezz azon, hogy segíts neki! Adj neki tanácsokat a szerelemmel kapcsolatban, mire vigyázzon, stb. Mellette legyél, és ne ellene!

2014. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim válasza:
77%
Sziasztok, nem olvastam vegig a hozzaszolasokat, de megosztom sajat tapasztalatomat. 16 evesen jartam egy 24 eves fiuval. Nekem fontos volt, hogy nalam erettebb (utolag belegondolva inkabb egy nagy gyerek volt), neki meg, hogy okosabb nalam. A korosztalyomnal erettebb voltam, ezert nem is tudtam volna mit kezdeni a korombelivel. Egy tizenoteves valoban nem kislany, nekem nagyon fontos volt a szex, iszonyatosan frusztralt, ha nem volt. Ez ma is igy van, tehat nem is annyira korfuggo, hanem mindenkinek mas a biologiai igenye. Es nem serultem lelkileg a kapcsolatban. Legalabbis nem a szex miatt. Ja, es vannak tizenoteves eves emberpalantak, akik erettebbek akar egy otvenotevesnel is.
2014. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
10%

"Inkább igyekezz azon, hogy segíts neki! "


Igy van. Ezert szolj azonnal a szuleidnek.

2014. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
82%
A szülőknek semmiképpen nem szólnék - hacsak nincs valami bűncselekmény a dologban - az a húg dolga, hogy mikor, és milyen formában avatja be a szüleit.... ha egyáltalán.
2014. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megengedni, mert ezt mi szülők nem dönthetjük el. Más sem. Az egyetlen, amire megtaníthatjuk a gyerekeinket, hogy mire vigyázzanak. A tiltásnak sosincs jó vége. Az ember mindig megtalálja a módját, tiltás ide vagy oda. Sok szülő nem tudja elfogadni hogy nincs ekkora hatalma a gyerek fölött, ezért tilt és tagad, de ez nagyon helytelen megközelítés. Mások érzéseit, gondolatait ember nem képes megváltoztatni csak azért, mert neki nem tetszik. Még ha el is szomorítana, nem tiltanám. Mindenképpen azon lennék, hogy a bizalmas viszonyunk továbbra is megmaradjon, így mindig ott lehetek amikor segítségre vagy tanácsra szorul és valószínűleg még meg is fogadja. Ellenben ha tiltanám, mindent utolsóként tudnék meg, így még esélyem sem lenne 1-1 jó tanáccsal elkerülni a bajokat.
2014. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
0%

" az a húg dolga, hogy mikor, és milyen formában avatja be a szüleit.... ha egyáltalán."


nem eppen. A lany kiskoru, emiatt jogilag es a gyakorlatban is a cselekvokepessege korlatozott. A szulei pedig felelosek erte.


Emiatt a testverenek kutya kotelessege a szulot beavatni a huga parkapcsolati ugyeibe, kulonosen ha egy felnott van a tortenetben.


Nyilvan ez a pedomaciknak nem tetszik, de attol meg igy van.

2014. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
96%
#57, mondjuk az sem 100-as aki egy 15 éves lány kapcsán "pedomacikat" emleget... hol nemileg serdületlen egy átlag 15 éves?
2014. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
9%

Na akkor tisztazzunk nehany dolgot a devians olvtarsaink kedveert:


Aki 25 evesen felnott fejjel tudatosan egy 15 eves lannyal akar szexualis vagy parkapcsolatot kialakitani, az nem normalis. Kapalozhattok amennyire akartok, probalhattok a torvenyi szabalyoza moge bujni, de attol meg ferde, devians, abnormalis emberek vagytok. Lobogtathatjatok a pedofilia orvosi/pszichologiai definiciojat, ez mint sem szamit. Nevezhetjuk masnak is, efebofíliának peldaul, ez csak a fogalmakon valo lovaglas, ertelme nulla. Ezert is jo a pedomaci kifejezes :)

Egy egeszseges 25 eves ferfi meg ha meg is nez egy 15 eves lanyt, nem akar ramozdulni. Plane nem a szulok hata mogott! Itt is volt nehany szerencsetlen aki kiirta a kerdest hogy miert baj az ha neki huszoneves fejjel 14 eves baratnoje lenne, mert hat a vele egykoru lanyok xarba se nezik..



Persze az onerzetetek az egekben van, es nyomjatok a nullazogombot ezerrel, sot nehany idiota meg privatot is irogat, de jelzem: ettol meg nem valtok normalissa.


Reszemrol mindent megteszek hogy megnehezitsem a hozzatok hasonlok felhotlen szorakozasat.

2014. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #59, egyet kellene tudomásul venned bármilyen nehéz is láthatóan, hogy a TE normáid, azok a TE normáid, az a te magánügyed, ha nem sértenek törvényt nyugodtan élheted azok szerint a te SAJÁT életedet, de másra nem kényszerítheted. Másként fogalmazva, a döglött hintalovat sem hatja meg, hogy SZÁMODRA, SZERINTED mi "normális" meg mi "nem normális" - akárhányszor írod le és ismételgeted a kedvenc "norma" szavadat...

Szerintem meg az halál nem normális, ha valaki bárkit is árulkodásra, pláne testvért testvér elárulására bújt fel. Például. Az nem normális, ha valaki feljogosítva érzi magát arra, hogy a saját - a hatályos törvényeknél korlátozóbb - úgymond "erkölcseit" erőszakkal másokra kényszerítse csakmertazért.

2014. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!