Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy egy 25 éves férfivel járjon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 06:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
15%

en vagyok idegbeteg? :) Halal nyugodt vagyok kisfiam. Nem keverem a pedofiliat semmivel, az a 25 eves aki egy 15 eves lanyt kornyekez meg az nem normalis es kesz. Lehet hogy ez nem pedofilia mar (a 18 vs. 12 meg boven az) de ez teljesen lenyegtelen, mert ez egy egeszsegtelen kapcsolat.


Az en szuloi felelossegem hogy vigyazzak a gyerekemre. Egy ilyen szituacioban eleg lenne egyebkent a fenyegetes is, nagy valoszinuseggel nem lenne szukseg tetlegessegre. ha pedig igen, azt el lehet ugy is intezni hogy ne keruljon az ember bajba miatta.

2014. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
54%
22-es "nem lenne szukseg tetlegessegre" Majd küldünk pakkot az ilyeneknek mint te. Netezni majd sajnos nem tudsz, mert Magyarországon ott nincs net. Na ki a potenciális bűnelkövető?
2014. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
19%

"De ha szólok a szüleinknek,akkor én leszek a szemét,aki tönkreteszi a kapcsolatát a "szerelmével".Nagyon jó a kapcsolatom a hugommal,nem akarom,hogy megutáljon egy életre,nem tudom mit kéne tennem."


A hugodat kell vedened. Nyilvan ha titkolja a szuleid elott a dolgot, akkor egyertelmu hogy valami nincs rendben, nem? Mondd el a szuleidnek, majd ok eldontik mit csinalnak.


A testvered egy ilyen beteges kapcsolatban lelkileg es fizikailag is megserulhet, ami az egesz tovabbi eletere negativ hatassal lehet! Ez nem vicc.


Es ne hallgas az itteni kis pedofil gyokerekre. Ok csak nyugodtan vadaszgatni szeretnenek, es nem tetszik nekik hogy ezt nem tehetik nyugodtan.

2014. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
17%

23-as, minden normalis ember egyetert azzal hogy a szuloknek KOTELESSEGE megvedeni a gyereket. Ha tetlegessegig fajul a dolog, akkor annak komoly elozmenyei is vannak.


Tudom en hogy a kupplungos ferfiaknak akik 15 eves lanykakat akarnak hanyattdonteni ez nem tetszik, de ez a helyzet sracok. Nem mindenki adja meg magat harc nelkul.

2014. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim válasza:
63%
Kedves kérdező!Lehet lefogtok pontozni,de se baj.Nekem az a véleményem,hogy én inkább bíznám a lányomat egy 25 évesre mint egy korabeli 15-16 éves suttyóra.A pasizást úgy sem fogod tudni megakadályozni,lehet korlátozni,de akkor majd titokba fogja csinálni a dolgot.Amúgy igen,lehet kicsit beteg az hogy egy 25 éves egy 15 évessel kezd ki.De még mindig megbízhatobb mint a saját korosztálye szerintem,én meggyőződnék róla,hogy mennyire rendes a srác,beszélgetnék vele és próbálnám megismerni.
2014. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
89%

# 22/25

nem vagyok a kisfiad. nem normális?:) miért, mert te azt mondod? én meg azt, hogy normális. igen, te egy szülő vagy, egy buta szülő, aki fenyetegessel meg tettlegességel akarja elriasztani a lánya potenciális udvarlóit. nagyon jó példát mutatsz majd a lányodnak, ha lecsapod az udvarlóját. pont ezért írtam, h a hozzád hasonló primitív embereknek nem kéne gyerek. neked még ahhoz sincs sztem eszed, h leülj megbeszélni vmit a lányoddal.



"A testvered egy ilyen beteges kapcsolatban lelkileg es fizikailag is megserulhet, ami az egesz tovabbi eletere negativ hatassal lehet! Ez nem vicc. "


látom, a logika sem erősséged. miért egy szemét 18 évessel állnak össze, akkor nem sérülhetne meg?:)


"Es ne hallgas az itteni kis pedofil gyokerekre. Ok csak nyugodtan vadaszgatni szeretnenek, es nem tetszik nekik hogy ezt nem tehetik nyugodtan"


előbb magyaráztam el neked, mi az a pedofilía. egy nemileeg érett 15 éves lányra vágyni nem pedofília, akkor sem, ezt szajkózod, csak leír rólad, h gőzöd nincs, miről beszélsz.

és mivel gőzöd nincs a valóságról, elárulok egy titkot: a chateken arc nélkül rengeteg 40 éves flörtölget tinédzserlányokkal. onnantó,h egy lánynak megnőnek a mellei és nemileg érett lesz, nem beszélhetünk pedofíliáról, és teljesen normális, h megnézik a férfiak őket. gyanítom te is néztél már meg egy nagymellű 15 évest, akiről azt hitted, h legalább 20 :)

tombolhatsz a 60-as IQ-ddal, de ez már csak így van.

és részemről ennyi, nem az a baj, h buta vagy, hanem h gyereked is van, akit valószínűleg ennyi ésszel és ilyen idegrendszerrel úgyse tudsz majd normálisan felnevelni.

2014. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
15%

26os, nyugodtan leszallhatsz a magas lorol, nem vagy te annyira okos :)


Nem csapom le a lanyom udvarlojat, hanem azt a 25 evest csapom meg, aki nem ert a szep szobol. Nem ugyanaz :)


A lanyommal is megbeszelnem termeszetesen, es bizom benne hogy eleve nem is kerulnenk ilyen szituacioba, mert lenne annyi esze hogy tudja magatol is, mi a helyes es mi nem.


Megserulhet egy 18 evessel valo kapcsolatban is, ebben teljesen igazad van. Viszont ha egy 15 eves lany egy korban hozza illo fiuval probalkozik, akkor eselyesebb hogy nem egy beteg lelkuletu emberrel kavarodik ossze, eppen ezert a serules eselye is kisebb. A 15 eves lannyal jarni akaro 25 eves pedig nem normalis, ebbol vezesd le a tobbit.


"a chateken arc nélkül rengeteg 40 éves flörtölget tinédzserlányokkal"


Igy van, csak ettol meg ez nem valik normalissa.


"gyanítom te is néztél már meg egy nagymellű 15 évest, akiről azt hitted, h legalább 20"


Megnezni egy dolog, arra torekedni hogy lefektesd meg egy masik.


Az IQval szerintem meg ne dobalozz, meglepodnel.

2014. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
97%

Azokkal értek egyet, akik feltételekkel, de engednék.


Tény, hogy ez két külön korosztály, ezért egy világ választja el őket egymástól, de ettől még működhet egy kapcsolat. Ismerni kéne a szereplőket, egy normális 25 évestől nem félteném a lányom, egy idiótánál meg mindegy, hány éves.


Egyébként meglehetősen gyakori az, hogy a tizenéves lányok huszas pasikra hajtanak (tényleg, egyáltalán a lány szedte fel itt a pasit vagy fordítva volt?), és ismerek hasonló korban indult kapcsolatokat, amikből házasság lett.


Szóval nem eleve elítélendő a dolog, csak meg kéne győződni a valós szándékokról.

2014. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
14%
Úgy látom elég sok választ kaptál a kérdésedre.Szerintem előbb ülj le a tesóddal és beszéljétek át alaposan a dolgokat,ha nem ostoba akkor meg fogja érteni mitől is félted,aztán döntsétek el hogyan tovább.Én mint anya ezt tenném a lányommal,bár nekem is meg van erről a véleményem,de nem tervezem,hogy vitába keveredjek olyan emberekkel akik 15 éves lányokat nézegetnek.
2014. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogalmaznék úgy, hogy nem engedem meg. Az biztos, hogy megpróbálnék beszélni a lányom fejével. Nemes egyszerűséggel azért, mert egy 25 éves mást vár el egy kapcsolattól, mint amit egy 15 éves. Nem csak a szexre gondolok, de arra is. Egyszerűen ebben az életkorban a 10 év túl nagy szakadék. A srác már talán dolgozik, a lány meg szorgalmasan tanul az órákra, házifeladatot ír, stb. Vagy nem teszi ezeket a dolgokat, mert inkább a hapsijával tekereg valahol. Szóval igyekeznék mindent megtenni, hogy a lányom ne járjon egy 25 évessel.
2014. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!