Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy egy 25 éves férfivel járjon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 06:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
9%

Itt a különbség: lányod - férfival.

Ez a felállás csak lány-fiú, vagy nő-férfi felállásban működik.


A te esetedben gyerekről és felnőttről van szó.

No, azért a 25 éves férfiak sem olyan férfiak manapság, inkább fiúkák.


A 10 év ebben az esetben sok. Ha egy 40 éves nőnél és 50 éves férfinél nézzük a 10 évet, az nem jelent semmit, de itt nagyon gyerek a 15 éves.

Nem engedném a lányomnak, sőt a fiúzást is elvetném még 1-2 évig, ha lehetséges.


Ez a kislány alig járta ki az általános iskolát, míg a fiú jobb esetben már dolgozik, akár évek óta. Rengeteg ez a 10 év, nem hiszem, hogy a fiú plusz 10 évet vár a lányra, mire komolyabbra fűzhetik a dolgot.

Ez a fiú kalandot keres egy fiatal kislányban, egy csitriben, aki bedől a szerelmes rizsának.

2014. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
81%

Én 14 évesen jöttem össze egy 26 éves sráccal. Ő többnek nézett engem én pedig fiatalabbnak őt. Mikor kiderült, hogy 12 év korkülönbség van köztünk, már tök szerelmes volt mind a kettőnk. Szakítottunk, de nem sokáig bírtuk egymás nélkül. 4 évig voltunk együtt, a végén együtt éltünk és megkérte a kezemet.

Csak azért lett vége, mert ő már családot, gyerekeket szeretett volna, én meg még 18 évesen nagyon nem. Pedig nagyon szerettük egymást és nagyon jó volt a kapcsolatunk.


A korkülönbség ellenére működhet a dolog, egy mai 15 éves már azért nem kislány. Viszont előbb-utóbb elő fog jönni a korkülönbségből adódó eltérő célok, eltérő útirány.

2014. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
7%

kahoko nevű felhasználó válasza:


.nem akarsz vitába keveredni, de azért csak idedobsz egy burkolt sértegetést:)


ahogy már leírtam, szintem inden férfi megnéz nemileg érett tinédzserlányokat, és ezt teljesen normális. ha 8 éveseket néznének meg, na akkor már gond lenne.

az, hogy téged ( valószínűleg öregedő nőként) frusztrál ez, az a te problémád. mellesleg jobb lenne, ha felnőtt nőként és anyukaként szembenéznél a valósággal, mert a végén az lesz,h majd 40 évesen itt fogod te is kérdezgetni, h miért nézi meg a férjed/barátod a 17 éves lányokat.


# 31/31

"Itt a különbség: lányod - férfival.

Ez a felállás csak lány-fiú, vagy nő-férfi felállásban működik.


A te esetedben gyerekről és felnőttről van szó.

No, azért a 25 éves férfiak sem olyan férfiak manapság, inkább fiúkák.


A 10 év ebben az esetben sok. Ha egy 40 éves nőnél és 50 éves férfinél nézzük a 10 évet, az nem jelent semmit, de itt nagyon gyerek a 15 éves.

Nem engedném a lányomnak, sőt a fiúzást is elvetném még 1-2 évig, ha lehetséges.


Ez a kislány alig járta ki az általános iskolát, míg a fiú jobb esetben már dolgozik, akár évek óta. Rengeteg ez a 10 év, nem hiszem, hogy a fiú plusz 10 évet vár a lányra, mire komolyabbra fűzhetik a dolgot.

Ez a fiú kalandot keres egy fiatal kislányban, egy csitriben, aki bedől a szerelmes rizsának."


köszönjük, látnok úr/nő. te a gép előtt ülve megállapítod, h ez a 25 éves fiú csak kalandot keres, nem semmi. és csiprerózsika, lehet, h neked is fájni fog a valóság, de felvilágosítalak: a tinédzser fiúk nagy része is csak kalandot akar, sőt még inkább, mint a huszonévesek.

2014. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
24%

Én meg úgy gondolom, egy 15 éves teljes gőzzel az iskolára koncentráljon és még ne pasizzon és ne csavarogjon!

Anya vagyok. Igaz nekem már felnőtt fiam van, de nála is voltak amikor szabályokat fektettünk le az Apjával. Ha nem is tetszett neki, igyekezett betartani. Nem is lett "vadhajtás"! 18 éves már elmúlt, ennek ellenére rákérdez, hogy elmehet-e ide vagy oda. Ha késni fog, mindig haza telefonál. Megválogatja a baráti körét.

2014. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
8%

Kedves válaszolók,


szerintem a kérdező lenne a 15 éves lány... :)


Épeszű szülő nem ide jár ilyet kérdezni, hanem tudja a dolgát.


Amúgy meg, ha a lány is csak kalandot keres, akkor isten áldja, ő baja.

2014. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
0%

"ahogy már leírtam, szintem inden férfi megnéz nemileg érett tinédzserlányokat, és ezt teljesen normális"


erosen kevered a dolgokat. Itt nem arrol van szo hogy megnez-e az ember egy erett 15 eves lanyt: persze, gyakran idosebbnek neznek ki mint amilyenek valojaban. ezzel semmi baj nincs.


A baj ott kezdodik, amikor az ember tudatosan kapcsolatot akar kiepiteni egy 15 eves lannyal.


Nem erdemes osszemosnod a kettot.

2014. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
0%
Majd kiderül milyen nagylány az a kislány, amikor pár hónap múlva újra itt kérdezget... :)
2014. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
0%

Kizart dolog. Mia lanyokat ugy neveltuk kamaszkor a tanulas sport zene es baratok nagy gondolkodasok idoszaka.

Ezert voltak fiu lany baratok vegyesen ismerkedtek beszelgettek nalunk is sokszor osszejottek kozossen de semmi komoly udvarlo nem volt.A legfontosabb a foiskolai eloelokeszuletek voltak es a diakmunka.

Siman a nevelesen mulik.

Az a lany akinek van eletcelja jovokepe es szulei peldat mutatnak neki annak 15 evessen nem a bugyijaban van az esze.

aztan jottek az udvarlok mikor tovabbtanultak mind kicsit idosebb volt vagy evfolyamtars.

SE osszebatyuzas se eletttarsi kapcsolat eszukbe sem jutott de mindharom kapcsolatban van es a fuggetlenseguket nem adjak fel mert erre tanitotuk oket.

2014. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
10%
Azért szerintem megnézni is elég gáz. Nekem 10 évesen hatalmas melleim voltak, kíváncsi vagyok, hogy ha az, aki megnézett akkor, megtudná, hogy 10 éves voltam, hogy érezné magát? Nem lenne fura? Nem éreznéd kicsit koszosnak magad, ha megnézel valakit, akiről kiderül, hogy 10-11-12 éves?
2014. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
6%
Nem hát. Neki ennyi idősen nem az a dolga, hogy járjon valakivel.
2014. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!