Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a szüleim nem kopognak ha bejönnek a szobámba? :S

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít,hogy a szüleim soha nem kopognak ha bejönnek a szobámba..Én viszont állandóan kopogok ha bemegyek hozzájuk! Szerintem tök normális,hogy egy 15 éves lány szobájába be kéne kopogni! Már ki is írtam,de ugyanúgy bejönnek! A másik dolog amit utálok,hogy apám rendmániás és állandóan bejön(természetesen kopogás nélkül) a szobámba és elkezd porszívózni,vagy törölgetni a szekrényemet. Ez nekem állati ciki! Szerintetek normális? (Normális válaszokat kérek)
2010. febr. 2. 20:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
84%

Az én szüleim sem kopognak, már megszoktam, nem zavar. Én se kopogok, ha bemegyek a szobájukba. Max estefelé, ha a kistesóim nincsenek otthon, akkor jó nagy zajjal trappolok, hogyha akcióznak legalább takarózzanak be rendesenXD

Viszont elég gáz, ha az apukád pakolászik. Az még csak-csak, hogy az anyukád, de apukád az szerintem más. Mégiscsak egy férfi, hiába az apád, lehetnek női dolgaid, amiket ciki, ha meglát, míg anyukád előtt nem lenne annyira az.

Beszéld meg velük normális hangnemben, diplomatikusan, sorolj fel érveket, és próbáljatok kompromisszumra jutni!

2010. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
74%

szerintem örülj, hogy egyáltalán van ajtód. Nekem a padlástérben lett kialakítva a szobám és nincs ajtóm, tehát mindent hallanak, az egész házban. Na és? Nem titkolok előttük semmit, mellesleg meg az ő lakásuk, azt tesznek amit szeretnének. Az én anyum nálam szokott edzeni vagy teregetni, mégsem tiltom ki a szobámból.

21/L.

2010. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
15%

Hát ha szerinted az normális hogy SEMMIBE veszik a Személyed akkor az..


Ezekszerint te nagyon nem vagy teljes jogú emberként kezelve otthon...


Úgy kezelnek mint egy asztalt vagy egy széket kb..


Ez pedig elég gázos.. képzeld ha majd el szeretnéd kezdeni a saját kis életed..


Szerintem gondold végig a jövőd..


Velük, vagy nélkülük és sokra ne számíts ha a negatív megérzések kezdenek bejönni velük kapcsolatban...


Ugyanis nem lesz jobb, késöbb sem... Csak rosszabb...

2010. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
78%
Épp itt ül mellettem a barátnőm, aki 48 éves. Azt panaszolja, hogy az ő anyja (72 éves) még most sem kopog. Azt mondja, hogy 10 éves kor fölött már illik kopogni, mert ez az a kor, amikor a gyerekeknek erre kialakul az igényük. Ő egyébként kopogás nélkül nem megy be egyik gyerekéhez sem.
2010. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%
sztem 15 évesen elöször is tartsd te magad rendbe a szobád ne apukádnak kelljen gondolom munka utan faradtan csinálnia nekem lesülne a képemről a bőr már ne is haragudj.másodszor örülj neki h van szobád van hol laknod van fedél a fejed felett és ne követelőzz h kopogjanak.15 évesen még nem lehet olyan nagy titkod amit ők ne tudnának.h te menj be kopogás nélkül az ő szobájukba erre szoktak azt mondani h amit szabad Jupiternek nem szabad a kis Ökörnek.kívánom h ennél nagyobb problémád sose legyen.....
2010. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
60%

Már bocs a többiektől is de én el nem tudnám képzelni az életem privát szféra nélkül...


Ha épp tampont cserélek vagy a fszomat verem ugyan ne rontson már vki rám akár családtag akár nem...

2010. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
84%
Nekem se szoktak kopogni szal ez természetes^^
2010. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
61%

" Ha épp tampont cserélek vagy a fszomat verem "


Ebben a sorrendben??!! :DDD


De igazad van, zavartalan intimitásra mindenkinek joga és szüksége van, én például bezárom az ajtót, ha fejhallgatóval zenét hallgatok, nem bírom, ha olyankor hátulról valaki "rámtör".

2010. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem az embereket, már miért kellene pakolni vagy megcsinálnia vagy kitakarítani a szülönek a gyereke szobáját?


Ahogy van úgy érzi jól magát az ember!! Én félévben egyszer takarítok a 32 nm es szobámban aminek az egyik felében egy kandalló ál ami elé rendszeresen odaborítom a kukát ugyanis azt is eltüzelem..


És senkinek semmi köze hozzá, mellesleg kulccsal zárom a saját ajtómat és kb 4 kilo kp-t tartok az ágyam alatt plusz egy gázpisztolyt..


20 F

2010. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
54%

ma 20:29


Nem nem ebben a sorrendben csak gondoltam ez egy anonim oldal és nem fedem fel a nemem, de aztán rájöttem hogy úgyis proxiról vagyok szal ellenőrizhetetlen..

2010. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!